TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

03.03.2011

Komisja Ligi ukarała Arkę. Pierwsza kolejka - pierwsze kary.

Po pierwszej kolejce rundy wiosennej Komisja Ligi ukarała pierwsze kluby. Niestety w gronie tym znalazła się także Arka Gdynia. Komisja ukarała kluby Widzew Łódź, Lech Poznań, Arka Gdynia, Wisła Kraków i Legia Warszawa.

 

Na klub Arka Gdynia nałożono karę finansową w wysokości trzech tysięcy złotych za szczególne natężenie wulgarnych okrzyków wznoszonych przez kibiców tego klubu oraz obraźliwe okrzyki kierowane pod adresem jednego z piłkarzy Wisły Kraków podczas meczu 16. kolejki Ekstraklasy Arka Gdynia - Wisła Kraków.

 

 

Klub Widzew Łódź został ukarany zakazem udziału zorganizowanej grupy kibiców w czterech wyjazdowych meczach Ekstraklasy. Dodatkowo Komisja Ligi nałożyła na klub karę finansową w wysokości piętnastu tysięcy złotych w związku z zakłóceniem porządku przez kibiców tego klubu w trakcie meczu 16. kolejki Ekstraklasy Lech Poznań - Widzew Łódź (wniesienie i odpalenie środków pirotechnicznych, które były rzucane w kierunku sektorów zajmowanych przez kibiców gospodarzy oraz na płytę boiska - w związku z tym sędzia był zmuszony do przerwania zawodów; spalenie szalików klubowych Lecha Poznań; zniszczenie elementów sektora kibiców gości).

Na klub Lech Poznań została nałożona kara finansowa w wysokości pięciu tysięcy złotych za wznoszenie przez kibiców tego klubu okrzyków o treściach antysemickich podczas meczu 16. kolejki Ekstraklasy Lech Poznań - Widzew Łódź.

 

Na klub Wisła Kraków nałożono karę finansową w wysokości pięciu tysięcy złotych za szczególne natężenie wulgarnych okrzyków wznoszonych przez kibiców tego klubu oraz zniszczenie krzesełek w sektorze kibiców gości podczas meczu 16. kolejki Ekstraklasy Arka Gdynia - Wisła Kraków.

 

Na klub Legia Warszawa nałożono karę finansową w wysokości trzech tysięcy złotych za wniesienie i odpalenie przez kibiców tego klubu środków pirotechnicznych w trakcie meczu 16. kolejki Ekstraklasy Cracovia - Legia Warszawa oraz niewykonywanie poleceń organizatora zawodów po zakończeniu meczu.

 

(Ekstraklasa SA)
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia