TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

15.01.2011

Kruys wyjechał. Ross przyleciał. Sarvas obserwowany dalej.

Podczas gdy wczoraj część zawodników dojeżdżała do Poznania swoją jednostkę treningową na stadionie rugby zaliczali pozostali gracze.

Nie było już na nim testowanego Ricka Kruysa, który decyzją trenera Dariusza Pasieki zakończył testy w Arce i wyjechał z Gdyni. Decyzje dotyczące Marcelo Sarvasa zapadną przed wyjazdem na zgrupowanie w poniedziałek.

Do kontuzjowanego wcześniej w tygodniu, podczas treningu Ante Rozica dołączyli ze wzgledu na urazy palców Giovani oraz Joseph Mawaye, co wykluczyło ich z gry na turnieju Remes Cup. Z kolei tam podczas gry, skręcenia stawu doznał Marcin Budziński, ale dopiero dziś po południu zostanie dokładnie zdiagnozowany zakres urazu.Dziś w planach zespół ma trening regeneracyjny na hali. Powinien być już na nim Junior Ross, który po niezwykle długiej podróży dotarł do Gdyni i jemu też się na początek takie zajecia przydadzą.Rossa zobaczyć będą mogli kibice przed wyjazdem na zgrupowanie do hiszpańskiej Malagi na treningach w niedzielę i poniedziałek o 10.00.

trPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia