TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

13.12.2010

Żółto-Niebieski Mikołaj! Licytacja wyjątkowych koszulek!

Już po raz 7 kibice Arki Gdynia organizują akcję „Żółto - Niebieski Mikołaj”. Celem inicjatywy jest dotarcie w okresie świątecznym z podarunkami do osób potrzebujących, a zwłaszcza dzieci. W trakcie poprzednich edycji kibice obdarowali prezentami wiele dzieci, ale też placówki. Były to między innymi: Szpital PCK w Gdyni Redłowie, Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie, Szpital w Kartuzach, Pucku, Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 1 i nr 2 w Gdyni, Dom Dziecka w Demptowie i wiele innych.

Możesz dołączyć do akcji wrzucając pieniądze do puszek (lista miejsc poniżej) lub biorąc udział m.in. w poniższej licytacji.

Planowanym meczem z Wisłą Kraków drużyna Arki Gdynia miała pożegnać sztuczną murawę na Narodowym Stadionie Rugby, by przenieść się juz na wiosnę na nowy stadion przy ul. Olimpijskiej. Na tę okazję przygotowane zostały koszulki okolicznościowe dla kadry naszego zespołu.

Mecz z Wisłą został przełożony na wiosnę i pożegnaliśmy stadion rugby bez oficjalnego podziękowania dla kibiców, którzy zawsze w komplecie zasiadali na jego trybunach.

3 koszulki z autografami trenera Dariusza Pasieki, Macieja Szmatiuka, Norberta Witkowskiego i Pawła Zawistowskiego - obecnych podczas kończącego rundę spotkania z kibicami - można wylicytować i wesprzeć akcję kibiców „Żółto-niebieski MIkołaj".

Zapraszamy do licytacji koszulek z meczu, który... się nie odbył.


Licytacja na Allegro. Wejdź TUTAJ


Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia