TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.11.2010

Trzy dni do zakończenia aukcji Fundacji Ekstraklasy!

Nadal możesz wesprzeć szczytny cel i wylicytować jeden z ponad stu przedmiotów o niezwykłej wartości kolekcjonerskiej. Szczegóły naszej akcji na: www.fundacjaekstraklasy.allegro.pl. Całkowity dochód z aukcji wesprze działalność statutową Fundacji Ekstraklasy.

Sport to nie tylko rywalizacja. To także postawa fair play i współpraca, gdy życie staje się sytuacją podbramkową. Pomagamy tym, którzy chcą być piłkarzami i tym, którzy nimi byli. Tym, którzy nigdy piłki nie kopnęli i tym, którzy jej nigdy nie kopną. Chcemy wyrównywać szanse dzieci i młodzieży wychowujących się w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, w szczególności w rodzinnych domach dziecka. Mówi się czasem, że życie to gra... Żaden mecz nie jest z góry przegrany.

Weź udział w akcji charytatywnej na:
www.fundacjaekstraklasy.allegro.pl


W tym momencie "rekordzistą" naszych aukcji charytatywnych jest Kick Off Ball z meczu Legia Warszawa - Lech Poznań. Zadeklarowana kwota za ten unikalny, jedyny egzemplarz piłki to 3050 zł (stan na godzinę 11.00 z dnia 16 listopada). Aukcja zaliczyła też rekordową liczbę wyświetleń - ponad 16 000. Pozostałe dedykowane piłki z wybranych meczów tego sezonu Ekstraklasy to także przedmioty cieszące się ogromnym zainteresowaniem na naszych aukcjach - Kick Off Ball z meczu Wisła Kraków - Korona Kielce osiągnął już cenę 1 035 zł, a Kick Off Ball ze spotkania KGHM Zagłębia Lubin - Legia Warszawa w tym momencie jest wart 860 zł.

Kibiców, którzy przyłączyli się do naszej akcji jak magnes przyciąga super-strzelec Jagiellonii Białystok Tomasz Frankowski. Koszulka popularnego "Franka" z tegorocznego meczu o Superpuchar - z autografem zawodnika - ma już niespełna 5 000 wyświetleń na zakładce aukcyjnej, a jej cena na trzy dni przed zakończeniem akcji to 810 zł.

***

Czy kochasz piłkę, czy nie, wiesz, że nie zawsze się wygrywa. Ale mimo to wierzysz i kibicujesz. Gorący doping jest potrzebny także poza boiskiem. Kibicuj tym, którzy potrzebują Twojego wsparcia w życiu. Gramy dla innych nie tylko na boisku!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia