TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

15.11.2010

Kolejne boisko dla młodzieży z Arki w Gdyni otwarte! Relacja w Arka-TV

W sobotę odbyło się uroczyste otwarcie boiska piłkarskiego dla młodzieży Stowarzyszenia Inicjatywa ARKA.

Materiał z otwarcia do obejrzenia w: ARKA-TV

Stowarzyszenie już w 2005 roku starało się rozeznać w możliwościach rozpoczęcia inwestycji na gdyńskim Witominie, m.in. przy wsparciu środków unijnych, a w roku 2006 jeszcze jako boiska piaskowe, dzierżawiło obiekt i o niego dbało.

Długo oczekiwane zakończenie budowy, której inwestorem jest Gmina Gdynia jest krokiem milowym w podnoszeniu jakości szkolenia, poprzez dostęp do profesjonalnych obiektów.
Podczas imprezy która rozpoczęła się o godz. 11-tejswoje mecze rozgrywały roczniki 1995, 1996, 1997 i 1998.Koło południa zaprezentowały się wszystkie zespoły młodzieżowe Klubu. Uroczystego otwarcia obiektu dokonali Wiceprezydent Gdyni Marek Stępa oraz Joanna Zielińska – Pełnomocnik Prezydenta Gdyni ds. Kultury Fizycznej i Sportu.Moment ten poprzedziło poświęcenie obiektu przez kapelana Arki ks. Jana Maciejowskiego. Potem wszyscy ustawili się do rodzinnego zdjęcia młodzieży Arki Gdynia i jej przyjaciół, a następnie kolejne mecze rozegrali młodzi Arkowcy z roczników 1999, 2000, 2001, 2002 i 2003.Poza sportowymi emocjami można było posilić się ciepłą grochówką , którą zaserwowała kuchnia Stowarzyszenia Integracyjnego PROMYK z Obłuża.Wszystko to odbyło się przy muzyce na bazie piłkarskich przebojów, których mix przygotował Tomasz Janiak, jeden z trenerów Klubu!

Warto dodać, że w związku z otwarciem nowego boiska treningowego dla młodych adeptów futbolu ze Stowarzyszenia, Sportowa Spółka Akcyjna Arka , przekazała sprzęt sportowy i elementy infrastruktry treningowej.

Mamy nadzieję, że przyczynią się one do wysokiego poziomu zajęć, a w przyszłości młodzi zawodnicy trafią do zespołów bezpośredniego zaplecza pierwszej drużyny!

tomrybPoprzedni Następny

Mapa Strony


    

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia

 

|