TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.11.2010

Dzień otwarty stadionu: Gdynianie pod wrażeniem!

Zaproszenie Prezydenta miasta Gdyni, GOSiR-u i Arki Gdynia na dzień otwarty budowanego stadionu przy ul. Olimpijskiej spotkało się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta. Gdyby wszyscy goście trafili w jednym momencie na trybuny naszego nowego obiektu, musielibyśmy mówić o nadkomplecie publiczności!

Do obejrzenia fotogalerii z tego wydarzenia zapraszamy TUTAJ
oraz na oficjalny profil Facebook Arka Gdynia SSA.
Materiał filmowy do obejrzenia w : ARKA-TV
Wszyscy opuszczający stadion byli zgodni: na taki obiekt czekała cała Gdynia! Nareszcie powstał stadion, gdzie w komfortowych warunkach będzie można dopingować Arkę i poczuć prawdziwą atmosferę piłkarskiego widowiska! Odwiedzający podkreślali bliskość wszystkich widzów do płyty boiska, efektowne strome nachylenie trybun i łatwy dostęp do punktów gastronomicznych oraz toalet. Nikt nie ukrywał zaskoczenia tym obiektem, wliczając w to kibiców, którzy na bieżąco śledzili postępy w budowie za pośrednictwem fotografii, czy materiałów na stronie ARKI TV.Wśród odwiedzających nie brakowało rodzin z dziećmi, co potwierdza coraz większe zainteresowanie futbolem i Arką w szczególności wśród mieszkańców naszego miasta. Dużą popularnością cieszyły się stoiska z klubowymi pamiątkami, a przede wszystkim była okazja do tego, aby zrobić wspólne zdjęcie i zdobyć autograf od piłkarzy Arki Gdynia!Obecnie na stadionie trwają ostatnie prace budowlane; na płycie boiska kładziona jest murawa, a w pomieszczeniach wewnątrz obiektu pozostały już tylko szczegóły wykończeniowe. A już w lutym na boisko wyjdą piłkarze Arki, których z pewnością będą dopingować wypełnione do ostatniego miejsca trybuny naszego nowego stadionu!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia