TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

30.10.2010

Pomeczowa konferencja prasowa. Sprawiedliwy wynik.

Zapis konferencji można obejrzeć na stronie ARKI TV

Dariusz Pasieka (Arka Gdynia):

- Przed meczem wynik remisowy by nas satysfakcjonował. Wiedziałem, że nie będzie tutaj łatwo. Ruch pokonał przecież u siebie Wisłę i Legię. To zespół poukładany, z charakterem, potrafiący grać w piłkę. W pierwszej połowie powinniśmy lepiej wyprowadzać kontry. Po przerwie Ruch przejął inicjatywę, później my złapaliśmy nasz rytm. Labukas mógł zadecydować o naszym zwycięstwie. Miał dwie okazje, do tego strzał Płotki. Myślę że remis jest dla nas i dla Ruchu wynikiem sprawiedliwym. Jesteśmy blisko siebie w tabeli i podział punktów jest dobry. Trzeba patrzeć do przodu. Ruchowi życzę do końca sezonu jak największej ilości punktów.

Waldemar Fornalik (Ruch Chorzów):

- Nie ukrywam, że z dużym zainteresowaniem patrzę na wybrzeże naszego kraju. Darek zbudował zespół, z którym trudno się gra. Arka traci mało bramek. Nam brakło atutów, przede wszystkim błysku, aby zaskoczyć Arkę. Dlatego zremisowaliśmy. Mogliśmy zagrać lepiej. Remis jest jak najbardziej sprawiedliwy, ale uważam, że ten kto by strzelił jako pierwszy bramkę, to by wygrał. Mecz nie był może widowiskowy, ale za to zacięty.Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia