TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

19.09.2010

Pomeczowa konferencja prasowa: Dedykacja dla Nataniela!

Michał Probierz (Jagiellonia):

- Na pewno chcieliśmy tutaj wygrać, ale nie potrafiliśmy uporządkować gry, nie potrafiliśmy w żaden sposób utrzymać się przy piłce i to był nasz największy problem w tym meczu. W bardzo prosty sposób straciliśmy bramkę. Przy stanie 0:1 próbowaliśmy gonić, ale się nie udało. Zdawałem sobie sprawę, że ta porażka kiedyś przyjdzie, bo nie można cały czas wygrywać. Teraz będziemy musieli wyciągnąć wnioski z tego spotkania, aby w przyszłości już tak nigdy nie zagrać.

Dariusz Pasieka (Arka):

- Dziś zdobyliśmy bardzo ważne dla nas trzy punkty dla układu tabeli. Co do naszej gry, to tak ją sobie właśnie wyobrażam: konsekwencja od pierwszej do ostatniej minuty. Potwierdziła się nasza dobra dyspozycja, nie pozwoliliśmy Jagiellonii dzisiaj na zbyt wiele, góra na dwie, może trzy sytuacje. Chwała chłopakom za zaangażowanie. Chciałem dodać, że dedykujemy to zwycięstwo Wojtkowi Ignatiukowi, któremu urodził się w tym tygodniu syn.Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia