TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

13.09.2010

Rolling Stones na wielkim ekranie - zaprasza Multikino

Nasz partner Multikino zaprasza na wyjątkowy koncert zespołu
THE ROLLING STONES z legendarnej trasy koncertowej The Exile on Main Street Tour !
16 września, start: 20:00


Opis koncertu:

Ladies & Gentlemen: The Rolling Stones to film koncertowy nakręcony podczas północnoamerykańskiej trasy koncertowej z 1972 roku Exile Main Street. Tour. Został nakręcony podczas czterech występów w Fort Worth, Houston i Texasie i następnie wyświetlony w kinach w 1974 roku. Miejsca na bardzo trudno dostępne pokazy w Nowym Jorku, Filadelfii, Atlancie, Houston, Chicago, Miami i Los Angeles zostały wyprzedane natychmiast i cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Rolling Stones odzyskali prawa autorskie w późnych latach 90. Nigdy nie było w oficjalnej sprzedaży filmu Ladies & Gentlemen: The Rolling Stones na kasetach video, DVD lub pokazów w kinie, aż do tej chwili.

Film został zremasterowany do Hi-Definition ze ścieżką dźwiękową 5.1 przy pełnej współpracy z Sir Mick Jaggerem i Keithem Richardsem.

Gigantyczny fragment muzycznej historii, zawiera klasyki Stonesów, takie jak: Brown Sugar, Midnight Rambler, Tumbling Dice, Street Fighting Man, Jumpin' Jack Flash i inne.

Przed koncertem widzowie obejrzą unikalny wywiad z Mickiem Jaggerem nagrany w 2010 roku w Londynie, który zapowiada zremasterowaną cyfrową wersję tego, co dziś jest już mitycznym filmem koncertowym Rolling Stones grających jeden ze swoich najbardziej legendarnych show.

Cena biletów: tylko 15 zł

Partnerzy: More2Screen, Eagle Rock Entertainment, Coca-Cola, Radio Eska Rock, MTV, Studente.pl, Stopklatka.pl, Mediarun.pl, nuta.pl, magazyn HIRO, Infomusic.pl, cgm.pl oraz Onet.pl

Bilety na koncert na Wielkim Ekranie już w sprzedaży w kasach 10 kin sieci Multikino i Silver Screen:
1) Bydgoszcz
2) Gdańsk
3) Gdynia
4) Kraków
5) Łódź
6) Poznań 51
7) Szczecin
8) Warszawa Złote Tarasy
9) Wrocław Arkady
10) ZabrzeSzczegóły pokazu na www.multikino.plPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia