TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

22.10.2010

Karnety, bilety, 1000 zł i telefon! - konkursy przed GKS

Będziesz w sobotę na meczu z Bełchatowem? Już teraz wyślij SMS o treści arka.gol pod numer 7238 i przy odrobinie szczęścia możesz wygrać karnet na rundę wiosenną oraz 1000 zł w gotówce i telefon Samsung Wave.

Konkurs odbędzie się w przerwie meczu.

By wziąć udział w konkursie należy wysłać SMS o treści arka.gol na numer 7238. Spośród osób, które wysłały SMS zostaną wylosowane 3, które wezmą udział w konkursie (otrzymają SMS z informacją, że zostały wylosowane). Osoby te powinny zgłosić się do punktu sprzedaży programu (przy wejściu na trybuny) tuż po gwizdku kończącym pierwszą połowę.

Zasady konkursu są następujące - w bramce zostaną umieszczone 3 cele, w które należy trafić piłką z punktu oznaczającego rzut karny. Trafienie w największy cel umieszczony na środku bramki gwarantuje wygranie karnetu i daje przepustkę do strzału o 200 zł. Trafienie w drugie koło daje możliwość oddania strzału w najmniejszy cel i wygrania 800 złi telefonu komórkowego. Łącznie można wygrać karnet i 1000 zł w gotówce oraz telefon Samsung Wave o wartości 1299zł!

SMSy można wysyłać do 40 minuty pierwszej połowy.
Oczywiście by wziąć udział w konkursie należy być na meczu.
Zapraszamy na spotkanie Arka Gdynia - GKS Bełchatów!

koszt SMS to 2,44 zł

Fundatorem telefonu Samsung Wave jest salon Novagsm.pl - telefony komórkowe, ul. Świętojańska 40.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

6 BILETÓW DO WYGRANIA na mecz z GKS Bełchatów!

Wystarczy odwiedzić nasz profil na Facebooku ARKA GDYNIA SSA i w wydarzeniach konkursowych wytypować minutę, w której padnie pierwsza bramka dla Arkowców w meczu z Bełchatowem. Pięć osób, które jako pierwsze poprawnie wytypują minutę otrzymają bilet na mecz z Koroną Kielce.
ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

Kolejny bilet można wygrać w konkursie muzycznym dostępnym na klubowym profilu Facebook.
Po przerwie piłkarze wyjdą na murawę przy dźwiękach utworu zaproponowanego przez EMILA NOLLA. Wśród osób, które poprawnie podadzą wykonawcę i tytuł utworu rozlosujemy bilet na kolejny mecz Arki.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bilet można też wygrać w konkursie organizowanym wspólnie z Akademią Prawa Jazdy.

Zasady zabawy są bardzo proste. Wystarczy wysłać e-mail na adres konkurs@akademiaprawajazdy.pl z dokładnym wynikiem spotkania Ekstraklasy Arka Gdynia - GKS Bełchatów. Spośród osób, które nadeślą poprawny wynik rozlosowany zostanie jeden bilet, na jeden z kolejnych meczów Arki w Gdyni. Liczą się tylko e-maile wysłane do 23 października do godziny rozpoczęcia spotkania. Każdy uczestnik może wysłać tylko jednego e-maila. Regulamin konkursu dostępny na stronie www.akademiaprawajazdy.pl.

Rozwiązanie konkursu najpóźniej do 25 października. Nagroda do odebrania w biurze Akademii Prawa Jazdy przy ulicy Świętojańskiej 68/3 (nad EMPiKiem - II piętro) od poniedziałku do piątku w godz. 10-17, sobota w godz. 10-13, tel. 58 661 11 11. Powodzenia!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia