TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

07.09.2010

Dziś sparing z Wdą w Świeciu! Relacja w internecie!

Dziś o godzinie 17.30 Arka rozegra mecz sparingowy z Wdą Świecie. Będzie więc okazja do przetestowania przebywającego od wczoraj w klubie "Tomiego" Ameobiego.

Do Świecia pojadą także trenujący na porannych zajęciach z zespołem Tomasz Mokwa i Krystian Żołnierewicz , oraz Damian Rysiewski z Młodej Ekstraklasy, który po występach w kadrze U-19 dołączy do zespołu po południu. Nie będzie jeszcze wracających ze zgrupowań zespołów młodzieżowych Marcina Budzińskiego, Wojciecha Wilczyńskiego i Mirko Ivanovskiego, którzy dopiero wieczorem powrócą do Gdyni. Także Michał Płotka rozegra jeszcze dziś spotkanie w kadrze U-21 przeciwko Hiszpanii. Obecny na treningu był już Giovani Duarte.

Trening poranny rozpoczął się od rozbiegania, koordynacji ruchowej, a następnie przyspieszeń na krótkich dystansach. Bramkarze w tym czasie trenowali z Jarosławem Krupskim wyjścia do dośrodkowań z elementami "walki" o piłkę między sobą.

Następnie obserwowaliśmy rozgrywanie akcji na 2-3 kontakty oraz akcje oskrzydlające rozpoczynane podaniem z własnej połowy, zakończone dośrodkowaniem piłki ( z lewej strony trójkąt Noll, Glavina, Bednarek, a z prawej Mokwa, Bruma, Labukas) i strzałem na bramkę. Tu trzeba przyznać, że świetnie spisywali się obaj bramkarze Norbert Witkowski i Hieronim Zoch blokując często strzały z bliskiej odległości.

Drużyna do Świecia wyjedzie około godziny 15-stej. Przypomnijmy, że ten dzień rozpoczął się dla zespołu bardzo wcześnie gdyż już o godzinie 8.00 na AWF-e odbyły się badania pomiaru tkanki tłuszczowej, proporcji mięśni, które z wcześniejszymi testami wydolnościowymi i szybkościowymi dadzą pełen obraz poszczególnych graczy.

Przypomnijmy, że relacje ze sparingu będzie można zobaczyć w internecie.

Relacja dostępna będzie TUTAJ


tomrybPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia