TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

01.09.2010

Piłkarz rundy: Denis i Norbert prowadzą.

Przypominamy, że od tej rundy na podstawie wyników sond pomeczowych prowadzimy klasyfikację zawodników Arki na podstawie ilości oddanych głosów kbiców.

Klasyfikacja prowadzona będzie przez rundę jesienną (15 kolejek bez meczu z Wisłą w grudniu). Na tym spotkaniu najlepszy piłkarz otrzyma Puchar "Najlepszy piłkarz rundy jesiennej".

Punkty (5,4, 3,2,1) przyznane będą pięciu zawodnikom. Przy równej ilości głosów punkty dzielone będą między wszystkich zawodników (np. 5 zawodników z tą samą ilością tj 5+4+3+2+1 = 15 pkt/5 graczy = 3 pkt każdy, dwóch: 5+4, 4+3, 3+2 lub 2+1 stąd: 4,5 pkt; 3,5pkt.; 2,5 pkt; 1,5pkt, itd.)

W przypadku równej ilości punktów w klasyfikacji końcowej zadecyduje większa średnia otrzymanych głosów.

Przegrana w Lubinie nieco zabolała i także chyba kibice dali temu wyraz glosując w mniejszej ilości niż zwykle (poprzednio prawie 1400 głosów). Wygrana wywołuje jednak zawsze euforię, a porażka boli.

Z tego meczu z podniesionym czołem wyszedł Denis Glavina, który zwłaszcza w II połowie zagrał tak jak oczekują kibice. Był dynamiczny, wygrywał pojedynki "jeden na jeden", a gopodarze musieli zatrzymywać go w sposób nieprzepisowy. Dlatego Denis otrzymał aż 29% głosów. Po raz kolejny na swoim dobrym poziomie zagrał kapitan Norbert Witkowski otrzymując 19% i punktował na drugim miejscu. Dzięki temu obaj są po czterech meczach na czele naszej klasyfikacji.


"Witek" celuje w pierwsze miejsce naszej klasyfikacji na piłkarza rundy.

Doceniono także grę Miroslava Bożoka (po raz pierwszy w klasyfikacji) oraz tradycyjnie solidny występ Marciano Brumy. Punktował także dotychczasowy lider Mirko Ivanovski.

Klasyfikacja meczu z Zagłębiem:

1. Denis Glavina - 29% - 5pkt
2. Norbert Witkowski - 19% - 4 pkt
3. Miroslav Bożok - 10% - 2,5 pkt
Marciano Bruma - 10% - 2,5 pkt
5. Mirko Ivanovski - 6% - 1 pkt

Łącznie 804 głosy

Klasyfikacja po 4 meczach:

1. Denis Glavina - 13,5 pkt
Norbert Witkowski - 13,5 pkt.
3. Mirko Ivanovski - 11 pkt
4. Marciano Bruma - 10,5 pkt.
5. Paweł Zawistowski - 6 pkt
6. Miroslav Bożok - 2,5 pkt
7.Tadas Labukas - 2 pkt
8. Rafał Siemaszko - 1 pkt

Dziękujemy za oddane głosy!

trPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia