TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

27.09.2010

Liga Typerów - gwardzista utrzymał pozycję.

Za nami kolejny weekend zmagań w Lidze Typerów. Zachęcamy nowe osoby do zabawy, ponieważ dołączyć można w każdej chwili. Typuj już teraz!

W tej chwili na czele tabeli typerów znajduje się gwardzista z 52 punktami i wyprzedza tylko o 1 "oczko" goniących liczi, Kukurydza i arekgdynski. Za nimi peleton goniących typerów. Przewaga liderów nie jest minimalna i można ją zlikwidować dzięki dobremu typowaniu podczas meczów następnej kolejki.

Jako poszło tym razem trenerowi, dyrektorowi i zawodnikowi? Andrzej Czyżniewski, który zebrał 5 punktów i z 34 punktami łącznie wyprzedza zarówno Filipa Modelskiego jak i Dariusza Pasiekę , którzy dotychczas zebrali 30 "oczek".

Zapraszamy do typowania!
Liga Typerów jest dostępna TUTAJ

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy w typowanie wyników meczów. Uruchomiliśmy „Ligę Typerów”, w której wygrać można sprzęt sportowy i karnety na kolejną rundę, a także karnety na cały kolejny sezon. Dołączyć można w każdej chwili.

Zapraszamy do rejestracji TUTAJ.

Dodatkowym elementem jest możliwość rywalizacji z trenerem Dariuszem Pasieką oraz dyrektorem Andrzejem Czyżniewskim, którzy (poza konkursem) także wezmą udział w zabawie. Również poza konkursem rywalizować z kibicami będzie Filip Modelski - były junior Arki a obecnie zawodnik angielskiego West Ham United.

Zasady konkursu są proste - za prawidłowe wytypowanie końcowego rezultatu uczestnik otrzymuje 3 punkty. Za prawidłowe wskazanie zwycięzcy meczu lub wyniku remisowego - 1 punkt. Szczegóły dostępne są w regulaminie.

Ze zwycięzcami konkursu będziemy kontaktować się drogą e-mailową, więc prosimy o podawanie w trakcie rejestracji aktywnych kont.

Zapraszamy do typowania i życzymy powodzenia!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia