TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

22.08.2010

Układ tabeli: Dlaczego Arka na 9 miejscu?

Ponieważ w różnych tabelkach podawane są różne miejsca drużyn informujemy, że na naszej stronie kierujemy się regulaminem rozgrywek.


W przypadku równej ilości punktów i większej niż dwa liczby zespołów (tu mamy 6) decyduje nie stosunek bramek z całych rozgrywek, a stosunek bramek z meczy bezpośrednich.

I sytuacja wygląda w tej chwili tak, że kluby, które są nad Arką:

Widzew i Korona - mają mecz bezpośredni 2:1

Jagiellonia i Śląsk - mają bezpośredni 0:0

Arka - nie ma żadnego

Ruch - nie ma żadnego i ma lepszy stosunek niż Arka w całym cyklu - tu wchodzi zasada o lepszym bilansie w całych rozgrywkach.

Oczywiście w trakcie sezonu decyduje stosunek w meczach bezpośrednich - Arka nie grała żadnego meczu z tymi zespołami więc nie może być nad nimi - dopiero na koniec sezonu po ostatniej kolejce mogłaby "wskoczyć" wyżej - wtedy kiedy wszyscy zagrają i mają ze sobą dwa mecze bezpośrednie.

W trakcie sezonu jest tak jak pokazuje ta tabelka - konsultowaliśmy to z Ekstraklasą SA– i my takie zasady stosujemy już w tabelce na naszej stronie uwzględniając takie zasady już w tej chwili (po rozwinięciu tabeli na końcu w rubryce podany jest bilans bezpośredni między zespołami mającymi tyle samo punktów).

Pokazujemy to na ilustracji. Dziś gra Jagiellonia, a więc wszystko może się zmienić.Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia