TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

19.08.2010

Arka '96 na Klubowych Mistrzostwach Polski - NIKE PREMIER CUP 2010.

Kolejna grupa młodych arkowców ze Stowarzyszenia Inicjatywa Arka wystąpi w rywalizacji z innymi drużynami. Tym razem w ramach Klubowych Mistrzostwa Polski pod patronatem PZPN w Łodzi.

Turniej odbędzie się na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego. Szesnaście drużyn, złożonych z piłkarzy z rocznika 1996 i młodszych, podzielonych zostanie na cztery grupy.

Przypomnijmy, że rocznik 96 wygrał w ub. sezonie Pomorską Ligę Juniorów C2.

Jutro wieczorem odbędzie się uroczyste otwarcie turnieju oraz losowanie grup. W piątek 20 sierpnia, rozpocznie się rywalizacja w grupach.

Zwycięzcy grup oraz zespoły które zajmą drugie miejsce awansują do ćwierćfinałów, które rozegrane zostaną w sobotę przed południem. Tego samego dnia po południu odbędą się półfinały.

W ostatnim dniu turnieju, w niedzielę 22 sierpnia, odbędzie się mecz o 3. miejsce oraz mecz finałowy, który wyłoni najlepszą drużynę Nike Premier Cup 2010!


Życzymy jak najwięcej okazji do takiej radości jak na zdjęciu!

Oto skład zespołu Arki:

BARTLEWSKI JAKUB, BUDA ŁUKASZ, GROEN JAROSŁAW, HEBEL MAKSYMILIAN, JASTRZĘBSKI DAMIAN,KOZIARA MACIEJ, KOZIENIEC MATEUSZ, KREFT FILIP, MAJDZIŃSKI PAWEŁ, MATUSIEWICZ KAROL, SKRZYPCZAK MATEUSZ, SZUR PRZEMYSŁAW (KPT.), TOMCZAK PATRYK, WAŃCZUK DAWID, WINNIK RAFAŁ, ŻYCZYŃSKI KAMIL.

Trenerzy: Tomasz Kożuchowski, współpracujący Łukasz Radzimiński, a na mistrzostwach będzie także Tomasz Wroński - dyrektor sportowy w SI. Kierownik drużyny Mariusz Buda.

Lista uczestników:

ŚLĄSK Wrocław
ZAWISZA Bydgoszcz
TOP 54 Biała-Podlaska
UKP Zielona-Góra
SMS Łódź
WISŁA Kraków
LEGIA Warszawa
POMOLOGIA Prószków (nie ma błędu -miasto w województwie opolskim)
CZARNI Jasło
MOSP JAGIELLONIA Białystok
ARKA Gdynia
RUCH Chorzów
KORONA Kielce
OKS 1945 Olsztyn
Warta Poznań
POGOŃ Szczecin

Przed wyjazdem pytaliśmy trenera Tomasza Kożuchowskiego czy pójdą w ślady juniorów młodszych którzy zdobyli wicemistrzostwo Polski właśnie w Łodzi!

Nic nie będę obiecywał. Oczywiście chcemy się jak najlepiej zaprezentować, pamietajmy jednak że są to młodzi chłopcy i czasem trudno przewidzieć jak zagrają. W minionym okresie mieliśmy okazję konfrontować się np. z OKS Olsztyn, Jagiellonią i Zawiszą i wiem, że to dobre zespoły. Na pewno chłopcy będą grali ambitnie!

O wynikach młodych arkowców poinformujemy. Trzymamy za chłopaków kciuki !!!

tomryb, informacje o kadrze i turnieju: Jacek ŻyczyńskiPoprzedni Następny

Mapa Strony

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia