TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

12.08.2010

Jutro wyjazd do Poznania. Liczymy na Mirko!

W dniu dzisiejszym popołudniowy trening odbył się na bocznej płycie GOSIR-u. Rozpoczęto od rozgrzewki i rozbiegania z piłkami, a potem zespół podzielono na 2 grupy, które grały w popularnego "dziadka".

Następnie zawodnicy ćwiczyli rozegranie piłki na małej przestrzeni boiska i szybkie przejście do ataku oraz strzały z bliskiej odległości.Na koniec treningu odbyła się gierka "11' na "11", która zakończyła się zwycięstwem "niebieskich" (w całości składających się z wyjściowej jedenastki z Krakowa, poza jedną zmianą - Tadasa Labukasa zastąpił Joseph Mawaye). Mniej więcej w połowie tej gry, miejsce Josepha w "zwycięskiej" drużynie zajął Mirko Ivanovski i to właśnie on zdobył bramkę.

Oczywiście trudno dywagować na temat składu w jakim zagra nasz zespół, patrząc jednak na dyspozycję Mirko trudno nie przewidzieć, że na boisku w Poznaniu po raz kolejny otrzyma szansę i niezależnie od tego ile minut zagra powinien znowu stworzyć zagrożenie pod bramką mistrza Polski. W Krakowie był groźny strzał i znakomite podanie do Filipa Burkhardta, tym razem może będzie bramka?

Z drużyną trenowali Wojciech Wilczyński i Ante Rozic. Ten drugi z dnia na dzień wydaje się być w coraz lepszej dyspozycji i stara się wykonywać jak najwięcej ćwiczeń tak jak pozostali gracze. Robert Bednarek spędził kolejny dzień na zabiegach i nie może doczekać się chwili kiedy "normalnie" będzie mógł wybiec na murawę. Na razie jednak pozostaje mu cierpliwie poddawać się zaleceniom sztabu medycznego.

Relacja video z treningu i z wczorajszej odnowy TUTAJ .

Jutro po porannym treningu o 10.00 nasz zespół wyjedzie na mecz z Lechem w Poznaniu.

Alek ReymanPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia