TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kuchnia Wikinga
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.08.2010

Ekstraklasa SA i Prozone razem przez kolejne dwa sezony (Ekstraklasa.org)

Ultranowoczesny system analiz pomeczowych - MATCHVIEWER - będzie nadal wspierał sztaby szkoleniowe wszystkich klubów Ligi Zawodowej. Ekstraklasa SA przedłużyła umowę z angielską firmą Prozone Sports Ltd na sezony 2010/2011 i 2011/2012.

Kluby Ekstraklasy korzystają z analiz przygotowywanych przez firmę Prozone od lutego 2010 roku. Pierwsze miesiące pracy z MATCHVIEWEREM wykazały, że jest to niezwykle przydatne narzędzie pozwalające na pełną analizę wydarzeń meczowych. Umowa pomiędzy Ekstraklasą SA a Prozone Sports gwarantuje, że wszystkie Kluby najwyższej klasy rozgrywkowej mają taki sam dostęp do systemu - w ten sposób zarządca rozgrywek realizuje strategię profesjonalizacji polskiej Ekstraklasy.

Andrzej Rusko, prezes Ekstraklasy SA:
"Przed startem rundy wiosennej poprzedniego sezonu, gdy podpisywaliśmy umowę z firmą Prozone nie mieliśmy wątpliwości, że takie narzędzie jak MATCHVIEWER jest potrzebne naszym Klubom. Teraz jesteśmy utwierdzeni w tym przekonaniu. System został bardzo pozytywnie oceniony przez naszych trenerów, a to chyba najważniejsza rekomendacja. Zostajemy z Prozone Sports na kolejne miesiące licząc, że dzięki takim analizom stale pomagamy naszym Klubom właściwie się rozwijać i podnosić poziom sportowy.''

Blake Wooster, Head of Business Development - Prozone Sports Ltd:
"Nie kryję radości, że nasza współpraca z Ekstraklasą SA została przedłużona. Ufam, że pierwszy cykl rozgrywkowy przekonał wszystkich o jakości usług świadczonych przez Prozone Sports w obrębie analiz pomeczowych. Ponad dekada doświadczenia we współpracy z reprezentacjami i czołowymi klubami świata, tysiące udzielonych im konsultacji dały nam niezbędne zaplecze do tego, aby zapewnić polskim klubom serwis na najwyższym poziomie. Wierzę, że w sezonie 2010/2011 wykorzystanie analiz Prozone Sports przyniesie korzyść wszystkim zespołom."

O Prozone MATCHVIEWER
System Prozone MATCHVIEWER pozwala na przeprowadzenie pełnej analizy technicznej i taktycznej przy użyciu tylko jednej kamery lub sygnału telewizyjnego. Umożliwia on bieżącą analizę niemalże każdego elementu meczu piłkarskiego. Może być wykorzystywany zarówno do analiz pomeczowych, rozpracowywania rywali, jak i przy wyszukiwaniu zawodników (w celu ich kompleksowej oceny).

W samej tylko Wielkiej Brytanii odbiorcami systemów Prozone jest 15 z 20 klubów Premier League (w tym, m.in. Chelsea, Arsenal, Manchester United), 18 z 24 klubów Championship. System jest również wykorzystywany przez reprezentację Anglii, Organizację Sędziów Premier League, Organizację Menadżerów Piłkarskich, Organizację Trenerów Piłkarskich, a Angielska Federacja Piłkarska stosuje go do szkolenia trenerów. Analogiczne rozwiązania firmy Prozone wykorzystywane są również przez FIFA i federacje krajowe (m.in. federację irlandzką i amerykańską), a także reprezentacje czy największe uznane marki klubowe jak choćby Real Madryt.

Ekstraklasa SAPoprzedni Następny

Mapa Strony

|