TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

31.07.2010

Duarte ponownie w Arce. W sobotę sparing z Cartusią.

Za nami kolejny dzień po powrocie piłkarzy ze zgrupowania w Austrii.

W piątek przed południem w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku odbyły się specjalistyczne badania poziomu tkanki tłuszczowej.

W popołudniowym treningu na bocznym boisku GOSIR-u nie uczestniczył Robert Bednarek, który na wczorajszym treningu doznał bolesnego zbicia pięty i najbliższe dni spędzi na konsultacjach lekarskich i badaniach. Ante Rozić na razie ograniczył swoją aktywność do lekkiego biegania dookoła boiska i następnie poddał się zabiegom rehabilitacyjnym. Indywidualny tryb zajęć ma nadal Wojciech Wilczyński, który wciąż odczuwa lekki ból w operowanym wcześniej kolanie i także przechodzi dodatkowe konsultacje i badania.

Piłkarze rozpoczęli zajęcia od rozbiegania, a następnie przeszli do ćwiczeń indywidualnych z piłkami. Kolejną część treningu poświęcono na gierki 2 na 2, na małym fragmencie boiska. Ostatnie 30 minut, to gra 11 na 11 na połowie boiska.

Trener Dariusz Pasieka podzielił piłkarzy na 2 drużyny. Na dzisiejszych zajęciach do umownie "pierwszej" należeli: Witkowski - Bruma, Płotka, Szmatiuk, Noll - Bożok, Burkhardt, Budziński, Zawistowski, Glavina oraz w ataku testowany Ivanowski. Pozostała część kadry zespołu tworzyła drugą drużynę, którą uzupełnił trener Grzegorz Witt.

Ograniczona przestrzeń gry wymuszała na zawodnikach bardzo szybkiego podejmowania decyzji i dużą ilość krótkich, precyzyjnych podań. Jedyną bramkę w tej wewnętrznej gierce zdobył główką Michał Płotka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Na dzisiejszym treningu ponownie pojawił się Giovanni Duarte, który nadal jest obserwowany przez sztab trenerski.

W sobotę odbędzie się jeden trening o godz. 10.00, a o 17.30 w Żelistrzewie Arka rozegra sparing z Cartusią.

W niedzielę o 16.00 na plaży w Gdyni odbędzie się prezentacja zespołu!

Alek ReymanPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia