TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.07.2010

Kary dla chuliganów za ubiegłoroczne derby.

5 lipca zapadł wyrok w sprawie stworzenia zagrożenia dla życia, zdrowia i bezpieczeństwa pracowników służb bezpieczeństwa (art. 60 ust. 2 i 4 Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych) oraz uszkodzenia mienia (art. 288 par. 1 kk) przez chuliganów podczas ubiegłorocznego meczu z Lechią Gdańsk.

Sąd uznał winę Sławomira B., Wojciecha K., Arkadiusza W., Sebastiana P., Grzegorza O., Daniela L (tylko uszkodzenia mienia), Arkadiusza G. (tylko uszkodzenie mienia), Rogera M. (tylko zagrożenie dla życia i zdrowia).

Wymienione osoby zostały skazane na kary grzywny w różnych wysokościach oraz ograniczenie wolności polegającej na wykonywaniu nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cel społeczny przez okres od 5 do 15 miesięcy.

Ponadto wobec wszystkich osób orzeczony został zakaz wstępu na mecze piłki nożnej na terenie całego kraju przez okres 1 roku.Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia