TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

11.06.2010

Trener i zawodnicy o terminarzu.

Poprosiliśmy trenera i naszych zawodników o komentarz do przedstawionego terminarza.

Od nas trener i zawodnicy dowiedzieli się, że sezon zaczynamy od "górnego c", a trener Dariusz Pasieka drugi sezon z rzędu pracy w klubie rozpocznie od meczu z Wisłą Kraków (wtedy w 4 kolejce u siebie 0:1). Pewne zaskoczenie było, ale po chwili wszyscy tryskali większym optymizmem.

Trener Dariusz Pasieka:

Z każdym trzeba zagrać i u siebie i na wyjeździe. Wiem, że staraliśmy się o taki układ który zapewni nam ciekawe mecze na nowym stadionie. I tak będzie, a my od razu podjąć musimy rękawice z mistrzem i wicemistrzem Polski.

Na pewno będzie to trudny początek, ale patrząc na te pierwsze kolejki łącznie wiem, że powalczymy! Tacy rywale wymagają także pewnego ukierunkowania w okresie przygotowawczym i na to zwrócimy uwagę. Krótko mowiąc będą emocje dla kibiców, a na nowym stadionie na pewno nie zabraknie kompletu i to nie raz!


Norbert Witkowski:

No nieźle...Koncentracja będzie od pierwszej kolejki, zresztą niezależnie od przeciwnika nigdy nie ma "odpuszczania". To w pewien sposób także "nagroda" dla nas za utrzymanie w lidze. Zaczynamy niezwykle prestiżowymi meczami z Wisłą i Lechem, a wielu już nas widziało w I lidze. Ja osobiście jestem z takiego układu zadowolony.

Maciej Szmatiuk:

No to super... 6 punktów na początek... Tak naprawdę trzeba patrzeć optymistycznie na te pierwsze kolejki, gdyż po serii dwóch spotkań wyjazdowych potem mamy także dwa mecze u siebie. Będzie dobrze.

Najważniejsze teraz aby dyr. sportowy Andrzej Czyżniewski stworzył, taki zespół który powalczy już od pierwszej kolejki z lepszymi niż w poprzednim sezonie efektami.

Terminarz nie gra tylko piłkarze. Przed nami jeszcze dużo pracy i na tym się teraz skupiam. - dodał.

trPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia