TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

24.05.2010

Pierwszy zakaz klubowy - szykują się następne.

Wiemy jakie konsekwencje finansowe miały dla naszego klubu chuligańskie wybryki pseudokibiców podczas spotkań w sezonie 2009/2010.

Ponieważ uderzają one w sposób bezpośredni nie tylko w klub, ale i w setki prawdziwych kibiców Arki, klub dokłada wszelkich starań aby sprawcy tamtych wydarzeń zostali ukarani.

Zgodnie z regulaminem imprezy masowej i regulaminem obiektu sportowego, każda osoba naruszająca przepisy prawa powszechnego lub zapisy regulaminów stadionowych, będzie uznawana przez klub za osobę niepożądaną na imprezach z udziałem Arki Gdynia.

Sprawy po wydarzeniach z 25 i 29 listopada zmierzają do sądowego finału i zakończą się dla kilku osób także wydaniem tzw. zakazów klubowych.

O tym przekonał się już Dariusz B (lat.29), który za rzucenie zapalniczką na płytę boiska podczas meczu z Piastem Gliwice został decyzją Zarządu Klubu, na wniosek Dyrektora ds. bezpieczeństwa, ukarany zakazem klubowym.

Zapewniamy, że dalsza determinacja klubu zmierzać będzie do podejmowania skutecznych działań gwarantujących, że chuligani będą wykluczeni z udziału w widowiskach organizowanych w Gdyni z udziałem naszej drużyny.Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia