TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

22.05.2010

Spotkanie z kibicami. Pożegnanie Bartka Ławy.

Spotkanie trenera i zawodników z kibicami odbyło się tym razem w Pubie YKP na Skwerze Kościuszki dzięki gościnności Marcina Mazanka. Obecni byli trener Dariusz Pasieka, Joel Tshibamba, Filip Burkhardt, Bartosz Ława i Przemek Trytko.

Zobacz materiał filmowy ze spotkania w ARKA-TV.

Tym razem ze względu na charakter spotkania zawodnicy otrzymali dyspensę na jedno "złociste". Na początku podsumowano dokonania drużyny w tym sezonie i przedstawiono kilka informacji interesujących kibiców pod kątem nowego sezonu.Najważniejsze informacje to gwarancja, że ceny biletów będą niższe już na mecze rundy jesiennej rozgrywane jeszcze na stadionie rugby. Także posiadacze karnetów otrzymają dodatkowy rabat związany z ich zakupem na minioną rundę.

Cena jednostkowa za mecz będzie także niższa dzięki zakupowi karnetów, a same bilety na pojedyńczy mecz będą tańsze w przedsprzedaży od kupowanych w dniu spotkania.

Szczegółowy plan sprzedaży i cennik jest aktualnie w przygotowaniu.

Klub zapewnił, że wysłał prośbę i sugestie do Ekstraklasy SA związane z budową nowego stadionu. Klub ma nadzieję, że większą liczbę spotkań tzw "u siebie" Arka rozegra na wiosnę, w tym derby z Lechią oraz, że pierwszy mecz na nowym stadionie rozegra z kimś z "Wielkiej trójki": Lechem , Legią lub Wisłą.

Informację o tym w jakim stopniu Ekstraklasa SA przychyli się do prośby Klubu otrzymamy w czerwcu.Po podsumowaniu gry zespołu podziękowania dla kibiców za to , że byli z drużyną zwłaszcza na meczach wyjazdowych przekazał trener Dariusz Pasieka.

Wiemy jak daleko i w jak trudnych warunkach jeździliście za nami na drugi koniec Polski. To wielka sprawa i za to Wam dziękujemy. To pozwoliło nam m.in. wywalczyć ten decydujący punkt więcej!

Trener zapewnił , że mimo iż minęły dopiero cztery dni po zakończeniu rozgrywek w Klubie prowadzone już są rozmowy na temat kadry na nowy sezon, ale zdecydowanie za wcześnie na ogłaszanie decyzji. Poprosił o cierpliwość i dodał, że mamy dzięki utrzymaniu wreszcie w Arce 3 miesiące spokojnej pracy i wykorzystamy to optymalnie.

Podczas spotkania odbyło się symboliczne pożegnanie kapitana Arki Bartosza Ławy, który potwierdził, że jego decyzja o odejściu z Arki jest niezmienna i że pod koniec tygodnia ogłosi informację o Klubie z którym zwiąże się nową umową.

Bartek otrzymał od przedstawicieli Klubu statuetkę i kwiaty oraz pamiątkowy dyplom od Kibiców, który wręczył Mariusz Jędrzejewski popularny "Megafon" dziękujący za 6 letnią grę dla żółto-niebieskich barw.

Dziękujemy za to co zrobiłeś dla naszego klubu. Były chwile dobre i złe, ale wszystko przez te 6 lat było między nami elagancko. Zawsze będziesz w Gdyni mile widziany i witany przez nas z sympatią

Bartek był wzruszony podziękowaniami:

To było piękne 6 lat, jestem z tego okresu dumny. Zostawiam tu wielu przyjaciół, dobrych znajomych i kolegów.

Wcześniej witając kibiców podkreślił, że jest zadowolony, że odchodzi w chwili gdy klub się utrzymał w lidze.

Mogę odejść z podniesioną głową zostawiając klub w Ekstraklasie. Jestem dumny z tych chłopaków z którymi przez 6 lat tutaj grałem.

Odnosząc się do odejścia Bartka kibice "szukali" w osobie Filipa Burkhardta "naturalnego" jego następcy. Filip wyraził nadzieję, że utrzyma formę którą uzyskał, w ostatnich spotkaniach i dalej będzie ciężko pracował na treningach.Na spotkaniu obecni byli dwaj najlepsi strzelcy zespołu. Przemek Trytko (6 bramek) zapewnił, że głęboko wierzy iż dalej dane mu będzie grać dla Arki i powalczyć w przyszłym sezonie o wyższe cele.

Na pewno liczyliśmy, że utrzymamy się szybciej, ja także oczekiwałem lepszej swojej postawy, ale najważniejsze, że kibice w przyszłym sezonie będą chodzić na mecze w Ekstraklasie.

Joel Tshibamba (5 bramek) podziękował kibicom za miłe przyjęcie jego osoby i klubowi, za to że w trudnym dla niego momencie dał mu szansę gry. Ma nadzieję, że swoimi bramkami odwdzięczył im się za wsparcie.

Brak utrzymania dla nas w momencie budowy pięknego nowego stadionu byłby sporym rozczarowaniem. Jestem szczęśliwy, że udało się nam utrzymać i pewien, że w przyszłym sezonie będzie lepiej.

Następnie zadawano pytania. W czasie ponad godzinnej dyskusji jeden z elementów dotyczących nowego sezonu skierowany od kibiców do piłkarzy i trenera dotyczył derbów Trójmiasta z Lechią. Kibice wyrazili nadzieję czy wręcz oczekiwali, że gra w tych meczach to nie będzie 100 % zaangażowania , ale 150%!Po oficjalnej części były rozmowy w podgrupach, możliwość zdobycia autografu i zrobienia zdjęcia z trenerem i zawodnikami. Spotkania z drużyną będą kontynuowane w nowym sezonie.tomrybPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia