TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

17.03.2010

100 lat Panie Jacku!

Dziś 52 urodziny obchodzi trener Jacek Dziubiński.

Jest to jeden z najwytrwalszych trenerów i pracowników Klubu w historii! Z dumą mówi o sobie "uczeń śp. Józefa Barbachena". W Arce spędził już połowę swojego życia!

To prawdziwy rekordzista wśród trenerów naszego klubu.

Prowadził żółto-niebieskich w aż 136 meczach! Jest jednym z trzech – obok Grzegorza Polakowa i Jerzego Słaboszowskiego – szkoleniowców, którzy przekroczyli barierę stu gier na ławce trenerskiej Arki.Warto dodać, iż pięciokrotnie podejmował się prowadzenia pierwszego zespołu – to absolutny rekord.

Jednak spośród setek ludzi przez dziesięciolecia działających w Arce wyróżnia go jeszcze jedna rzecz. Tylko on – w 81-letniej historii klubu – związany był z Arką jako zawodnik, trener i prezes!

Pracował także w latach 2004-2008 jako trener młodzieżowych reprezentacji Polski i prowadził kadrę Pomorza.


foto: www.daylife.com

Aktualnie jest trenerem drużyny Młodej Ekstraklasy i koordynatorem ds. młodzieży.

Spod jego ręki niejako wyszli grający lub będący w szerokiej kadrze pierwszego zespołu: Marcin Budziński, Wojciech Wilczyński, Paweł Czoska, Michał Płotka, Bartosz Brodziński, Piotr Robakowski.

Liczymy, że Arce będzie służył swoją wiedzą i umiejętnościami jeszcze przez wiele lat!

100 lat Panie Jacku!

Przypomnijmy co w wywiadzie dla Dziennika Bałtyckiego z okazji 25-lecia swojej pracy w Arce mówił w grudniu trener Jacek Dziubiński. ZOBACZ TUTAJ

tomrybPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia