TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

25.02.2010

Gramy w Gdyni! Komisja zatwierdziła stadion!

Dziś obradowała Komisja Licencyjna PZPN. Decyzja Komisji dotycząca gry w Gdyni jest ostateczna i Arka może rozgrywać swoje mecze w Gdyni na stadionie Narodowym Rugby!

A oto oficjalna treść komunikatu:

Komisja ds. Licencji dla Klubów Ekstraklasy na posiedzeniu 23 lutego 2010 r. po zapoznaniu się z opinią prawną sporządzoną przez Departament Prawny PZPN oraz opinią prawną firmy zewnętrznej, świadczącej usługi prawne Kancelaria Adwokacka Dr Marcin Wojcieszak i Wspólnicy Sp. K. podjęła decyzję o zmianie warunków zawartych w licencji nr 4/2009, z dnia 28 maja 2009 r.

Komisja wyraziła zgodę na grę przez klub Arka Gdynia SSA na stadionie wyposażonym w boisko ze sztuczną nawierzchnię o wielkości 100m×68m (przy ul. Kazimierza Górskiego w Gdyni) do końca sezonu rozgrywkowego 2009/2010.


W ślad za tym otrzymaliśmy także oficjalną informację z Ekstraklasy SA, ktora została rozesłana także do wszystkich klubów:

Mecze zespołu Arka Gdynia w rundzie wiosennej sezonu 2009/2010 będą rozgrywane na Narodowym Stadionie Rugby ul. Kazimierza Górskiego 10. W tej sytuacji mecze MESA Arki Gdynia również mogą być rozgrywane na ww. obiekcie bez konieczności uzyskania zgody przeciwnika.


Potwierdza to także rzeczniczka prasowa PZPN:

- Po ekspertyzie prawnej, której dokonał Departament Prawny PZPN oraz niezależna zewnętrzna kancelaria, okazało się, że zmian warunków licencji w zakresie kryteriów infrastrukturalnych nie musi dokonać zarząd związku, ale kompetentnym organem w tym zakresie jest już Komisja ds. Licencji. Ta decyzja jest zatem ostateczna i nieodwołalna - wyjaśniła rzeczniczka prasowa PZPN Agnieszka Olejkowska.Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia