TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

19.02.2010

Arka może grać na sztucznej murawie bez zgody zarządu PZPN (Dziennik Bałtycki)

Według Janusza Matusiaka, wiceprezesa PZPN nie potrzeba specjalnej zgody zarządu PZPN. Decyzja Komisji Licencyjnej w sprawie gry na sztucznej murawie wystarczająca.

Decyzja Komisji ds. Licencji PZPN, która zezwoliła Arce Gdynia na rozgrywanie meczów ekstraklasy na sztucznej murawie stadionu rugby jest wystarczająca - stwierdził na łamach trójmiejskiej Gazety Wyborczej Janusz Matusiak, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

- Ani zarząd PZPN, ani Komisja ds. Nagłych nie będą się zajmować stadionem Arki. Podejmowanie decyzji w tej sprawie nie należy do naszych obowiązków. Komisja ds. Licencji działa niezależnie i to ona ma decydujący głos w tej sprawie - powiedział "Gazecie" wiceprezes PZPN. - Skoro Komisja ds. Licencji się zgodziła, to Arka może grać - dodał.

W piątek o godz. 12.30 klub Arka Gdynia przedstawił swoje stanowisko w tej sprawie na konferencji prasowej w Gdyni Chyloni.

oprac. (ganark)Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia