TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

30.07.2009

Kontrakty podpisane, czekamy na certyfikaty

Dziś zapowiadane wcześniej kontrakty podpisało czterech zawodnikow. Przypomnijmy ich sylwetki:

Grający w ub. rundzie w Arce Lubomir Lubenow (11 meczy w Ekstraklasie), urodzony 25.08.1980 177cm/70 kg. Podpisał kontrakt na rok z opcją przedłużenia. W nowym sezonie będzie grał z numerem 10.

Tadas Labukas - urodzony 10.01.1984, 182 cm/78 kg, zagrał 6 meczów w reprezentacji Litwy. Podpisał kontrakt na 2 lata, w Arce będzie
występował z numerem 11.

Adrian Mrowiec - urodzony 01.12.1983, 190 cm/84 kg. Dwa lata temu z FBK Kanuas został mistrzem Litwy i zdobył krajowy puchar. W zeszłym sezonie grał w szkockim Heart of Midlothian. Umowa obejmuje roczne wypożyczenie z opcją transferu definitywnego, grać będzie z numerem 4.

Mateusz Siebert - urodzony 04.04.1989 w Poznaniu, od 3 roku życia we Francji. Ma za sobą występu w reprezentacji Francji U-18 i Polski U-19. Grał w FC Metz, z Arką podpisał umowę o rocznym wypożyczeniu z opcją transferu definitywnego. Będzie miał nr 17.

Pewne perypetie towarzyszyły podpisaniu kontraktu przez Lubenova, ale po kilkuminutowej rozmowie z jego menadżerem wątpliwości zostały rozwiane i Lubo złożył podpis na kontrakcie.

Wszyscy zawodnicy zapewniali, że jeśli tylko będą uprawnieni do gry i znajdą się na boisku w Gdańsku dadzą z siebie wszystko i nikt " nie odstawi nogi".

Andrzej Czyżniewski podkreślał także w kontekście nieporozumienia z Lubenovem, że czas menadżerów-amatorów w piłce się skończył. Przypominał także piłkarzom Arki, że profesjonalizm w klubie dotyczy także reprezentowania klubu poza boiskiem. To jest określone także w kontraktach i zakłada również kary finansowe.

W klubie przez cały dzień trwały gorączkowe działania zmierzające do uzyskania ze strony klubów litewskiego i rumuńskiego wiarygodnego potwierdzenia wysłanych przez nasz klub przelewów i wszelkich dokumentów potwierdzajacych zrealizowanie zobowązań Arki wobec nich. Trwa także nadal oczekiwanie na certyfikaty uprawniające ich do gry.Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia