TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TikTok Arka LinkedIn Stowarzyszenie Inicjatywa Arka


Aktualności

img

23.01.2026

Oskar Kubiak wraca do Arki Gdynia

Informujemy, że wypożyczenie Oskara Kubiaka do drugoligowego Sokoła Kleczew zostało skrócone. Zawodnik przepracował z pierwszą drużyną pełny okres przygotowawczy w tureckiej Larze, a teraz oficjalnie dołączy do kadry ekstraklasowej Arki Gdynia. 

Urodzony 25 września 2006 roku wahadłowy do Żółto-Niebieskich dołączył latem zeszłego roku z III-ligowej Wdy Świecie. Jesienią trafił na wypożyczenie do występującego w Betclic 2. Lidze Sokoła Kleczew, gdzie wyrósł na gwiazdę rozgrywek. W 18 meczach zdobył aż 14 bramek (najwięcej w lidze) i zaliczył cztery kluczowe podania. 
 
 

W PKO BP Ekstraklasie będzie występował z numerem "7". Kontrakt młodzieżowca obowiązuje do końca sezonu 2027/28 i zawiera opcję przedłużenia o kolejny sezon.
 
Oskar, powodzenia!  







Poprzedni Następny

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI