TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

30.04.2024

POLMED Partnerem Medycznym Arki Gdynia

Mamy przyjemność poinformować o podpisaniu umowy współpracy z firmą POLMED, która została Partnerem Medycznym Klubu. Dziękujemy za okazane zaufanie!
 
 Jak prezentuje się nasz Partner? Zapraszamy do artykułu!
 


Arka Gdynia z dumą ogłasza nowe partnerstwo z POLMED, operatorem prywatnej opieki medycznej, zapewniającym kompleksowe usługi zdrowotne dla firm, instytucji i pacjentów indywidualnych już od 1999 r. Wybór POLMED jako oficjalnego partnera medycznego jest świadectwem zaangażowania w zapewnienie najlepszej możliwej opieki zawodnikom Arki Gdynia.

POLMED oferuje pakiety medyczne zróżnicowane pod względem zakresu i ceny, kompleksowe zarządzanie medycyną pracy oraz szczepienia i akcje profilaktyczne. Klientom indywidualnym oferowane są prywatne pakiety opieki medycznej, badania laboratoryjne i diagnostyczne oraz konsultacje lekarzy różnych specjalizacji. 
 
 
 
Nowoczesne Centra Medyczne POLMED zlokalizowane są w największych miastach Polski, takich jaki: Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Olsztyn, Poznań, Sosnowiec, Starogard Gdański, Tczew, Warszawa, Wrocław. Dodatkowo firma współpracuje z ponad 3500 partnerami medycznymi na terenie całego kraju. Corocznie z usług firmy korzysta ponad 4 miliony osób. 
 
Partnerstwo z POLMED otwiera nowy rozdział w historii Arki Gdynia, umożliwiając zawodnikom dostęp do świadczeń zdrowotnych i wspierając ich w osiąganiu sportowych sukcesów na najwyższym poziomie. Dzięki współpracy z POLMED, Arka Gdynia stawia na zdrowie i dobre samopoczucie swoich sportowców, co jest kluczowe w dążeniu do osiągania coraz lepszych wyników.
 

 

 
Zapraszamy do odwiedzenia strony polmed.pl

 

Facebook
Instagram
YouTube
Linkedin

 

 

Witamy na pokładzie Arki Gdynia!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia