TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

09.01.2023

Olimpijska 5 Sports Bar & Restaurant: Razem o wspólpracy.

W odpowiedzi na list otwarty dotyczący negocjacji umowy z najemcą lokalu Olimpijska 5 Sports Bar & Restaurant, odpowiedzialną również za punkty gastronomiczne funkcjonujące na stadionie podczas dni meczowych, zapewniamy, że celem owych negocjacji nie jest, jak wspomniano w liście: „skłonienie Pani Alicji Szewczyk do rezygnacji z najmu lokalu restauracyjnego Olimpijska 5”.

 

Rozmowy prowadzimy z uwzględnieniem i poszanowaniem historii oraz tradycji, ale i również z myślą o przyszłości.

Umowa podpisana przez Arkę Gdynia S.A. z firmą należącą do Pani Alicji Szewczyk jest roczna, analogicznie jak roczna jest umowa zawierana pomiędzy Klubem a Gdyńskim Centrum Sportu na wynajem powierzchni handlowych na Stadionie Miejskim w Gdyni.

 

Co istotne, do powierzchni tych zaliczamy nie tylko lokal, w którym funkcjonuje Olimpijska 5 Sports Bar & Restaurant, ale również punkty gastronomiczne, w których podczas dnia meczowego obsługiwani są Kibice.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/5ededa89-3789-4c5d-80e3-3071e0bbd17c_46606b7fe0f238d3459db4af4ca602c5.jpg

 
Z przeprowadzonych przez Klub analiz oraz głosu docierającego od Kibiców jasno wynika, że wiele aspektów związanych z gastronomią na stadionie można znacząco poprawić i usprawnić (m.in. zwiększyć różnorodność oferty czy skrócić czas obsługi).

 
Wierzymy, że jakościowy krok naprzód pomógłby między innymi w budowaniu lepszej frekwencji na trybunach i - co za tym idzie - zwiększyłby zyski z dnia meczowego, które są niezwykle istotne dla dalszego rozwoju Klubu. Koszty dnia meczowego w trwającym sezonie wynoszą średnio 80 000 zł netto, a gastronomia (zarówno punkty na trybunach, jak i stadionowa restauracja) powinna stanowić ważną część przychodów niezbędnych do pokrycia kosztów.

 
Zdajemy sobie sprawę, że temat jest niezwykle szeroki i w wielu aspektach drobiazgowy, dlatego zależy nam na spotkaniu wszystkich zainteresowanych stron. Już na początku stycznia zorganizujemy merytoryczną rozmowę, podczas której każdy będzie mógł zabrać głos i podzielić się swoimi przemyśleniami.

 

W najbliższych dniach podejmiemy kroki niezbędne do ustalenia terminu spotkania, w którym weźmie udział Prezes Zarządu Arka Gdynia S.A. i poinformujemy o nim publicznie.


AKTUALIZACJA: Spotkanie odbędzie się 11 stycznia o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej Stadionu Miejskiego w Gdyni.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

#ArkaRazem!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia