TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

11.10.2022

Firma Most Architekci Partnerem Klubu

B/S/H/ BOSCH SIEMENS - showroom
Firma "Most Architekci"  została Partnerem Klubu w sezonie 2022/2023. Dziękujemy za okazane zaufanie i zapraszamy do prezentacji Partnera oraz odwiedzenia strony mostarchitekci.pl!
 
Jak przedstawia się nasz Partner? 
 
Pracownia projektowa most architekci działa na polskim rynku od roku 1992. Obecnie specjalizuje się w projektowaniu budynków biurowych i mieszkaniowych oraz obiektów przemysłowych i magazynowych oraz projektuje komercyjne wnętrza. Posiadamy doświadczenie w kompleksowej realizacji inwestycji.
 
 
 SZCZECIN, BIUROWIEC POSEJDON, BRAMA PORTOWA
 
Proponujemy inwestorom kompleksową obsługę projektową uwzgledniającą uzyskanie na ich rzecz wszelkich niezbędnych uzgodnień, odstępstw oraz decyzji administracyjnych, a na etapie realizacji inwestycji wybór optymalnych rozwiązań uwzgledniających potrzeby i specyfikę klienta. Priorytetem naszej działalności jest stworzenie dialogu z klientem, tak aby wychodzić naprzeciw jego oczekiwaniom zarówno estetycznym, przestrzennym i funkcjonalnym oraz finansowym, a wszystko to z poszanowaniem zastanego środowiska zewnętrznego oraz specyfiki obiektu. Wszystkie prace projektowe realizujemy zgodnie z uzgodnionym budżetem i harmonogramem.
 
 
 HOTEL GDYNIA, KOSAKOWO - KONCEPCJA
 
W roku 2018 pracownia, poprzez podmioty powiązane, rozpoczęła działalność na rynku deweloperskim skupiając się na niewielkich projektach mieszkaniowych oraz magazynowych.
 
 B/S/H/ BOSCH SIEMENS - showroom
 
 Zapraszamy na mostarchitekci.pl! Arka Razem!
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia