TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

30.09.2022

Oglądaj mecze w systemie PPV

Pierwszoligowi kibice mają dwie możliwości oglądania meczów Fortuna 1 Ligi. Fani mogą zakupić pakiet Polsat Box Go Sport lub skorzystać z pojedynczych dostępów, które można kupić w centrach meczowych dostarczanych przez firmę STATSCORE i tym samym wspierać klub.

 

Pakiet Polsat Box Go

 

Kibice zainteresowani regularnym śledzeniem meczów Fortuna 1 Ligi w internecie mogą to uczynić, wykupując w serwisie Polsat Box Go pakiet Polsat Box Go Sport, który daje dostęp do transmisji wielu wydarzeń sportowych, w tym wszystkich spotkań Fortuna 1 Ligi na żywo. Cena pakietu to 40 zł za 30 dni. Użytkownicy pakietu mogą w jego ramach oglądać transmisje także z wielu innych wydarzeń sportowych, w tym m.in.: rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA.

 

Pojedyncze transmisje = wsparcie klubów

 

Dzięki współpracy Cyfrowego Polsatu, Pierwszej Ligi Piłkarskiej oraz firmy STATSCORE kibice mają możliwość zakupu pojedynczych transmisji w modelu PPV. Mecze w systemie PPV możesz kupić klikając TUTAJ.

 

 

DOSTĘP DO POJEDYNCZEJ RELACJI Z MECZÓW ARKI WYKUPISZ TUTAJ

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/PPV-kwadrat_035fa4034dd68478c1b8a3611d1eae81.jpg

 

 

Kibice mogą wykupić dostęp do wybranej transmisji na żywo w cenie 10 złotych za pośrednictwem centrów meczowych, które od dwóch lat dostępne są na stronach wszystkich klubów Fortuna 1 Ligi.

 

Po zakupieniu i wpisaniu specjalnego kodu aktywowany jest dostęp do transmisji, która wyświetla się w playerze udostępnianym przez Polsat Box Go.

 

Wybraną transmisję można oglądać w przeglądarkach internetowych na komputerze lub telefonie z systemem Android. Na zakupach dokonywanych przez kibiców zyskują kluby. Istotna część przychodów z każdej transakcji zasila budżet klubu, w którego centrum meczowym dokonany został zakup.

 

STATSCORE jako partner technologiczny projektu obsługuje zapytania techniczne dotyczące usługi PPV oraz proces reklamacji. Klienci zgłoszenia mogą wysyłać przez formularz znajdujący się na stronie https://helpdesk-ppv.statscore.com/

 

Kibice zainteresowani skorzystaniem z usługi proszeni są zapoznanie się z zestawieniem najczęściej zadawanych pytań: https://statscore.atlassian.net/wiki/spaces/OTTPLP/pages/3142647813/FAQ

 


 

[Lista najważniejszych pytań i odpowiedzi z FAQ]

 

 

Jaki jest koszt dostępu do pojedynczego meczu?

 

Dostęp do każdej pojedynczej transmisji w formacie wideo to koszt: 10,00 PLN

 

Gdzie znajdę kod dostępu do meczu?

 

Kod dostępu zostanie wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail. Mail powinien dotrzeć na skrzynkę maksymalnie po kilku minutach po zaksięgowaniu wpłaty. Tytuł wiadomości to: Twój kod dostępu do meczu w usłudze PPV.

 

Czy mecze wideo dostępne są w aplikacji iOS lub Android?

 

Na ten moment aplikacja mobilna dla usługi PPV nie jest dostępna. Aby oglądać mecz na smartfonie, należy wykorzystać przeglądarkę internetową i wejść pod konkretny adres internetowy, na którym dostępna jest transmisja. Uwaga, na dziś obsługiwane są tylko przeglądarki w telefonach z systemem Android.

Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia