TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

12.08.2022

SAGA Partnerem Premium w nowym sezonie

Kolejną firmą kontynującą współpracę z Arką Gdynia jest firma SAGA - importer i dystrybutor osprzętu elektrotechnicznego do domu lub firmy, który pozostaje Partnerem Premium Klubu!

 

Saga jako hurtownia w branży elektrotechnicznej działa od 1990 roku. Zajmuje się głównie handlem hurtowym w branży elektrotechnicznej oraz oświetleniowej.

 

SPRAWDŹ OFERTĘ NASZEGO PARTNERA PREMIUM!

 

Podstawą działania firmy jest jakość produktów i usług oraz stabilne budowanie zaufania i trwałych relacji z klientami i dostawcami. Fundamentalne znaczenie dla realizacji celów firmy ma wysoka sprawność operacyjna, elastyczność w działaniu, szybkość podejmowania decyzji biznesowych oraz wieloletnie doświadczenie jako dystrybutora na polskim rynku elektrotechnicznym.

 
Dzięki stale udoskonalanej i dobrze zorganizowanej logistyce, firma stara się realizować dostawy w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia. Gwarantuje również swoim odbiorcom profesjonalny serwis posprzedażowy, który zapewnia szybkie rozwiązanie problemów reklamacyjnych oraz daje możliwość dokonania zwrotu towaru.

 

Witamy na pokładzie Arki i dziękujemy za zaufanie!

 

#ArkaRazem! 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia