TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

29.04.2022

Olaf Kobacki wykupiony z Atalanty Bergamo

Przebywający w tym sezonie w Arce Gdynia na zasadzie wypożyczenia z Atalanty Bergamo Olaf Kobacki, został wykupiony z włoskiego klubu. Jednocześnie kontrakt zawodnika z Arką Gdynia będzie obowiązywał do czerwca 2025.

Już nie wypożyczenie, a transfer definitywny – Klub skorzystał z opcji wykupu Olafa Kobackiego.

– Jeszcze na początku sezonu, po rozpoczęciu negocjacji z Atalantą, bardzo nam zależało na zagwarantowaniu sobie opcji wykupu Olafa. Tym bardziej jesteśmy zadowoleni, że wszystkie kwestie zostały ustalone już sierpniu, a dzisiaj możemy z nich korzystać. Cieszymy się, że Olaf będzie dalej grał dla Arki. W tym sezonie udowodnił, że jest zawodnikiem, który chce się rozwijać, i w którego warto inwestować – mówi prezes Arki Gdynia Michał Kołakowski.
 
 
Oznacza to, że 20-latek od tego momentu jest formalnie zawodnikiem Arki Gdynia.

Pozyskany w sierpniu 2021 Kobacki znakomicie wpisał się do drużyny. W obecnym sezonie rozegrał jak na razie 23 mecze (22 w Fortuna 1 lidze i jedno w Pucharze Polski). W tym czasie zdobył 6 goli i zapisał 2 asysty.
 
Trzymamy kciuki za kolejne udane występy w Arce!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia