TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

03.02.2022

Arka Gdynia eSports zwycięzcą Ligi Mistrzów Wirtualnych Klubów!

Nasza sekcja esportowa dopisuje kolejne trofeum do klubowej wirtualnej gabloty! W finale rozgrywek pokonali niemiecki SC Feucht 5:4 (rozgrywano 3 spotkania). Pierwszy pojedynek zakończył się wynikiem 2:0 dla żółto-niebieskich, w drugim taki sam rezultat uzyskali zawodnicy z Niemiec. W decydującym starciu, Arkowcy odrobili dwubramkową stratę i doprowadzili do dogrywki, w której zadali decydujący cios w 117. minucie ostatniego meczu! 

 

 

 

 

  


Zapraszamy do śledzenia social media sekcji eSportu:

Facebook.com/ArkaeSports


Twitter.com/Arka_eSports 

 


 

Zapisu finału Ligi Mistrzów znajdziecie na Facebooku sekcji esportowej!

 

Arkowcy zagrali w składzie:

 

 

 

 

Osobne gratulacje należą się również Kubie Walkowiakowi, który jest zawodnikiem, a zarazem koordynatorem sekcji i trenerem zespołu. Dziesiątki, jak nie setki, godzin spędzone na treningach i analizach przyniosły upragniony rezultat! Po spotkaniu finałowym Kuba udzielił krótkiego komentarza naszemu Partnerowi Medialnemu - portalowi Trojmiasto.pl:

 

 - Jesteśmy bardzo zachwyceni i szczęśliwi. W pierwszym meczu byliśmy lepsi, a w drugim niestety słabsi. Jednak pokazaliśmy determinację i charakter, szczególnie w trzecim spotkaniu. Co prawda rywale mieli swoje szanse, ale my równie dwukrotnie obijaliśmy ich słupki. Finalnie puchar przyjedzie do Polski. To nasz największych dotychczasowy sukces.

 

Przypominamy, że w przeszłości Arka Gdynia eSports zwyciężyła między innymi w turnieju Ekstraklasa Games, a nasi reprezentanci dzięki fantastycznej postawie w żółto-niebieskich barwach dołączyli również do kadry Polski.

 

Reprezentowali również Arkę w międzynarodowych turniejach FUT CHAMPIONS (najbardziej prestiżowe zawody w świecie FIFA) w Atlancie czy Paryżu.

 

Czekamy na kolejne sukcesy! 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia