TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

03.11.2021

Estate Projekt melduje się na pokładzie Arki

Kolejny Partner Klubu melduje się na żółto-niebieskim pokładzie! Mamy przyjemność powitać firmę Estate Projekt z Sopotu w szeregach dumnych partnerów Klubu!

Jak przedstawia się nowy Partner Klubu?

Firma Estate Projekt powstała w roku 2005, w Sopocie. Na Trójmiejskim rynku zajmujemy się budową, zakupem i sprzedażą nieruchomości.

Zbierając doświadczenia z tego zakresu działalności zauważyliśmy rosnące znaczenie stosowania innowacyjnych technologii wykorzystywanych do budowy nowych obiektów, remontów istniejących budynków a także rewitalizacji obiektów zabytkowych. Dlatego też  zdecydowaliśmy o zaangażowaniu się w dystrybucję materiałów budowlanych wiodących belgijskich producentów izolacji refleksyjnej Aluthermo Quattro oraz powłok ochronnych HS Protect.
 
 

W pełni zgadzamy się z filozofią  Aluthermo Quattro i HS Protect, które zakładają poprawę komfortu pracy i życia osób korzystających z nowoczesnych rozwiązań technicznych przyjaznych dla środowiska naturalnego.

Z naszą ofertą zapoznać się można w sklepie internetowym www.estateprojekt.pl - ZAPRASZAMY!

Dziękujemy za okazane zaufanie i wspólnie zapraszamy na najbliższe spotkanie Arkowców!

Arka Razem!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia