TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

05.10.2021

Arka w sieci. Setki tysięcy żółto-niebieskiego zasięgu

Arka Gdynia to dziś znana wszystkim w Polsce marka piłkarska, ale i nie tylko. Łącznie to blisko 180 tys. obserwujących we wszystkich portalach społecznościowych i miliony reakcji. Dzięki Wam, odbiorcom, wspólnie generujemy setki tysięcy żółto-niebieskiego zasięgu.

 

Stwierdzenie "Arka Gdynia jest wszędzie" ma wiele znaczeń. Jednym z nich są portale społecznościowe, na których obecność i aktywność to dziś niezwykle istotna kwestia – szczególnie z punktu widzenia klubu piłkarskiego.

 

Żółto-niebieskie profile znajdziecie na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTubie czy LinkedInie. Każdy z portali odpowiada innej specyfice, w którą się wpisujemy: na Facebooku i Twitterze przeczytacie najświeższe informacje prosto z szatni wszystkich zespołów Arki. Dowiecie się, jakie treści publikujemy na oficjalnej stronie, przeczytacie o najważniejszych komunikatach oraz wskazówkach dotyczących choćby sprzedaży biletów.

 

 

 

 

 

 

 

Kanał na YouTube otworzy przed Wami serię wyprodukowanych filmów: konferencje, wywiady, kulisy z meczów, vlogi czy materiały promocyjne. Idealnym uzupełnieniem będzie również odwiedzenie Instagrama, bo tam czekają zdjęcia z meczów, różnego rodzaju grafiki czy zapowiedzi produkcji filmowych. LinkedIn to z kolei idealna odpowiedź biznesowa: informujemy tam o nawiązywaniu współpracy z kolejnymi partnerami.

 

 

 

 

 

 

To tylko przykłady, bowiem profile społecznościowe Arki Gdynia dostarczają niezliczoną ilość tak zwanych materiałów premium. Łącznie jesteśmy w urządzeniach mobilnych i komputerach blisko 180 tys. użytkowników – tyle wynosi suma obserwujących nas we wszystkich platformach społecznościowych.

 

Na prężnie działających kanałach prowadzona jest codzienna komunikacja z Wami, Kibicami, by móc być blisko Was. Bo Arka to Wy. Wszystko po to, by hasztag #ArkaRazem tworzył relacje również w świecie wirtualnym.








Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia