TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

27.08.2021

Mecze 6. kolejki Fortuna 1 Ligi w IPLA.TV dostępne za darmo!

W ramach promocji rozgrywek Fortuna 1 Ligi mecze 6. kolejki rozgrywane w najbliższy weekend (27-29 sierpnia) kibice będą mogli obejrzeć bezpłatnie w serwisie Ipla (od 1 września br. Polsat Box Go).

 

Od początku sezonu 2021/22 pierwszoligowi kibice mają możliwość oglądania na platformie Ipla (od 1 września br. Polsat Box Go) wszystkich meczów Fortuna 1 Ligi. Transmisje realizowane są przy wykorzystaniu wielu kamer, z powtórkami i pełną oprawą graficzną, zaś komentarz meczowy zapewniają dziennikarze i eksperci stacji Polsat Sport.

 

Dostęp do rozgrywek jest możliwy multiplatformowo - na komputerach, w Smart TV, na urządzeniach mobilnych i wybranych dekoderach.

 

W trakcie pierwszych kolejek nowego sezonu użytkownicy serwisu Ipla w Polsce mogli wykupić dostęp do każdego pojedynczego spotkania. Od września transmisje z meczów Fortuna 1 Ligi dla polskich kibiców będą oferowane w serwisie i aplikacji Polsat Box Go w jednym pakiecie.

 

Kibice mieszkający za granicą już teraz mogą skorzystać z pakietu zapewniającego transmisje ze wszystkich rozgrywanych spotkań.

 

Mecze automatycznie włączą się przed godziną rozpoczęcia spotkania.  


Od 1 września Ipla zostanie zastąpiona serwisem Polsat Box Go i wówczas nasza liga będzie oferowana w pakiecie. Więcej szczegółów na temat zmian po 1 września.
 
Mecz Arka - Odra Opole obejrzysz TUTAJ
 
 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia