TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

27.08.2021

Zapisy do MTB Gdynia Kids do końca miesiąca!

W sobotę, 18 września, gdyńskie lasy staną się areną zmagań najmłodszych adeptów kolarstwa, którzy wystartują w kolejnej edycji MTB Gdynia Kids. Miłośnicy dwóch kółek swoje siły sprawdzić będą mogli na specjalnie przygotowanych trasach, odpowiednich dla ich kategorii wiekowych i poziomu zaawansowania.
 
 
Zgłoszenia do zawodów odbywają się drogą elektroniczną poprzez Profil Zawodnika do dnia 30 sierpnia. Po tym terminie, do zawodów będzie można zgłosić się wyłącznie w biurze zawodów funkcjonującym podczas trwania imprezy, gdzie czekać będzie dodatkowych 100 pakietów.
 
 
Dla najmłodszych dzieci do lat sześciu Gdyńskie Centrum Sportu zaplanowało dystans MINI o długości około 1,5 km, którego trasa wiodła będzie utwardzonymi drogami na terenie Gdyńskiego Forum Sportu.  
 
Kolejna trasa, przeznaczona dla dzieci w wielu 7-11 lat – MEDIUM – przeprowadzona będzie na pętli liczącej 3 km. 
 
 
Ostatnia kategoria MAXI, której trasa częściowo będzie wiodła leśnymi ścieżkami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, przeznaczona będzie dla kolarzy mieszczących się w przedziale wiekowym 12-16 lat. Jej dystans wyniesie 5 km.
 
 
Na wszystkich kolarzy, którzy ukończą swoje wyścigi, czekać będą pamiątkowe medale, a dla najlepszych w kategoriach MEDIUM i MAXI nagrody rzeczowe dla pierwszych trójek wśród dziewczyn i chłopców.
 
Zapraszamy! 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia