TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

27.07.2021

Trwa sprzedaż otwarta karnetów

Ruszamy z nowym sezonem! Walczymy o najwyższe cele! Do końca sierpnia w rozgrywkach 1. ligi zagramy u siebie aż 4 spotkania! To doskonała okazja, by już teraz kupując karnet na nowy sezon zapewnić sobie pewne miejsce na Stadionie Miejskim w Gdyni! W poniedziałek 19 lipca od godz. 12.00 ruszyła sprzedaż otwarta! Szczegóły poniżej:

 

Liczymy na Wasze wsparcie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZASADY SPRZEDAŻY OPISUJE REGULAMIN

 

ZAKUP ONLINE!

 

 

 


 
 

HARMONOGRAM SPRZEDAŻY

 


  • I ETAP: PROLONGATA - możliwość zakupu od godz. 12:00 dnia 14.07.2021 roku.

 
 
Ze względu na udostępnienie 50% pojemności udostępnionych trybun nadal konieczne jest wybranie nowego miejsca. Brak rezerwacji miejsc! Dla posiadaczy karnetu w sezonie 2019/2020 również obowiązuje cena prolongaty wraz z możliwością zakupu w pierwszym etapie. Pierwszeństwo w wyborze miejsc obowiązuje do 19.07.2021 do godz. 12:00.

 

  • II ETAP: SPRZEDAŻ OTWARTA - możliwość zakupu od godz. 12:00 dnia 19.07.2021 r. - DLA WSZYSTKICH KIBICÓW

 
UWAGA!

 

W związku z wdrożeniem nowego systemu sprzedaży konieczne jest zalogowanie się zgodnie z poniższą instrukcją (dotychczas używane hasła są już niekatywne):

 

LOGIN numer PESEL (w przypadku użytkowników nieposiadających nadanego numeru PESEL LOGIN stanowi przypisany do profilu adres mailowy)


HASŁO nazwisko WIELKIMI literami z zachowaniem zasad polskiej pisowni. (W przypadku, gdy hasło zostało zmienione przez Użytkownika wpisujemy własne).

 

 

  KARNETY VIP

 

Zakup prolongaty dla osób posiadających karnety w sektorze VIP – prosimy o kontakt z biurem Klubu na maila bilety@arka.gdynia.pl do dnia 19.07.2021 do godz.12:00.

 
Ze względu na zmniejszenie w pojemności sektora o 50% o przydzieleniu miejsca decyduje kolejność zgłoszeń!
 

 

 Karnet na raty  “Przelewy24”


Specjalnie dla Was została wprowadzona możliwość zakupu karnetu na raty. Wybór tej oferty będzie możliwy na etapie realizacji płatności on-line.

 

 

 Akcja 3+1


Zaproś do zakupu karnetu 3 nowe osoby, które nie posiadały karnetu w sezonie 19/20 oraz 20/21 i “zaszczep” w nich Arkowca, a za swój karnet dostaniesz zwrot pieniędzy. 

 

Zasady:

Osoby, które dzięki Tobie zdecydowały się na zakup karnetu w sezonie 2021/22 w celu potwierdzenia powinny wpisać Twój adres mailowy jako osoby polecającej podczas zakupu karnetu.

 

Po odnotowaniu w systemie 3 trzech takich wskazań otrzymasz od nas wiadomość, w której poinformujemy Cię o szczegółach dotyczących zwrotu za Twój karnet!

  

 

 

UWAGA!

 

Sprzedaż karnetów będzie odbywała się tylko drogą on-line.

 

 

Masz 3 możliwości okazania karnetu/biletu przed meczem:

 

Nowość!

 

1. Za pomocą telefonu okazując na ekranie swój bilet elektroniczny z zakładki „Karnety” lub wysłanego pliku PDF na maila w dniu zakupu karnetu

 

 

2. Wydrukowany

 

 

3. Za pomocą karnetu w formie karty. Koszt karty wynosi 10 zł - wyboru tej opcji można dokonać podczas zakupu karnetu.

 

 

 UWAGA!

 

Karnety w formie karty będzie można odebrać w naszym nowym Oficjalnym Sklepie przy ul. Olimpijskiej 5, którego otwarcie planowane jest na ostatni tydzień lipca.

 

 

Biuro KLUBU nie prowadzi sprzedaży stacjonarnej!

 

NIE MA MOŻLIWOŚCI  ICH ODBIORU W BIURZE KLUBU I KASACH STADIONOWYCH!!!

 

 


 

Przypominamy, że obowiązują ograniczenia dotyczące udostępnienia miejsc na Stadionie Miejskim dla publiczności w ilości 50% pojemności udostępnionych trybun*.

 

* Obecnie w związku z obowiązującym regulaminem i zasadami dopuszczającymi udział kibiców w  Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 24.07.2020 r. (Dz.U poz. 1292) zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, ale także chroniącymi osoby będące w izolacji, stadion wciąż musi posiadać strefy zamknięte i wyłączone dla kibiców. Klub musi uwzględnić te zalecenia, stąd mniejsza niż w normalnych warunkach liczba udostępnionych sektorów.

 

UWAGA!

 

Istnieje możliwości oznaczenia w systemie czy jesteś zaszczepiony, dzięki czemu zwiększa nam się pula udostępnionych miejsc!

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/arka-zabrze_06_c775872fdf6a01091cc3c138a0a7b644.jpg

 

***
 

Dla osób nieposiadających profilu będzie możliwość utworzenia i zweryfikowania nowego profilu w punktach:

 

  • Sklep Kibiców Gdyńskiej Arki, Gdynia ul. Śląska 34
  • „Arkowiec”, tzw. „Sklep Megafona”, Wejherowo ul. Pucka 25
  • Oficjalny Sklep Arki Gdynia, ul. Olimpijska 5/9 (Stadion Arka Gdynia)
 
 

 

 Cennik Biletów i Karnetów

 

w sezonie 2021/2022