TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

22.05.2021

Multilog Partnerem Premium Arki do końca sezonu 2021/22!

Firma Multilog została Partnerem Premium naszego Klubu na sezon 2021/2022! Serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie i witamy ponownie w szeregach żółto-niebieskiej rodziny!

 

Multilog jest gdyńską firmą transportowo-logistyczną oferującą swoim klientom transport drogowy kontenerów morskich, transport ładunków ponadnormatywnych, przeładunków oraz składowania towarów. Dysponuje własną flotą pojazdów, przestronnym magazynem oraz dwoma hektarami placu przeładunkowego, na którym specjalizuje się w ciężkich i nietypowych przeładunkach. Do tej pory współpracował z Klubem w ramach sponsorowania pojedynczych spotkań ligowych. Obecnie firma zdecydowała się na stałą umowę.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/AGSW4693_8f27325a474a108d63625111626dad2b.jpg

Michał Kowalczyk, Prezes Zarządu Multilog: Jesteśmy firmą działającą w branży transportu i logistyki o gdyńskich korzeniach. Od miesięcy z uwagą obserwujemy rozwój klubu na wielu płaszczyznach. Cieszymy się, że możemy być częścią Arki i razem budować żółto-niebieską siłę. 

 

Michał Kołakowski, Prezes Zarządu Arka Gdynia SA: Dla dalszego rozwoju naszego Klubu, zaangażowanie gdyńskich firm jest niezwykle ważne. Jest mi bardzo miło, że Multilog nam zaufał i już dzisiaj zdecydował się na długotrwałą współpracę, aż do końca sezonu 2021/22.

 

Wierzymy, że w nadchodzącym okresie będziemy świadkami kolejnych wspólnych sukcesów!

 

Zapraszamy do korzystania z usług naszego Partnera! Więcej na: www.multilog.pl
 
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/AGSW4706_2fa26cb46be056834a85266a983b35bf.jpg
 
#ArkaRazem!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia