TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.04.2021

Komunikat Klubu

Drodzy Arkowcy!
Dzięki zaangażowaniu wszystkich, dla których żółto-niebieskie barwy mają znaczenie, możemy emocjonować się walką o powrót do PKO Ekstraklasy i Fortuna Puchar Polski. Jesteśmy kilka kroków od osiągnięcia obu celów. Wciąż mamy nadzieję, że w kluczowym momencie będziecie wspierać nas z trybun. Jasne jest, że przy Waszym dopingu gramy w „dwunastu”. Natomiast ZAWSZE GRAMY DLA WAS!

Niestety przedłużająca się pandemia pokrzyżowała wiele planów i wciąż nie wiemy, ile jeszcze spotkań rozegramy przy pustych trybunach. Już teraz pragniemy jednak zapewnić wszystkich kibiców, w szczególności posiadaczy karnetów, że pamiętamy o Was i czekamy na Wasz powrót z utęsknieniem. Wszystkim, którzy zakupili karnety i wsparli Klub w tym trudnym sezonie, pragniemy raz jeszcze podziękować i podkreślić, że Klub wyjdzie z inicjatywą rekompensaty za niedogodności wynikające z odgórnie nałożonych obostrzeń.
Z ogłoszeniem szczegółów musimy wstrzymać się do końca sezonu. Wówczas podsumujemy liczbę spotkań, których nie mogliście obejrzeć z perspektywy trybun oraz przeliczymy straty, które z tego tytułu poniósł Klub.

Równocześnie czekamy na decyzję związaną z ewentualnym udziałem kibiców w finałowym meczu Fortuna Pucharu Polski w Lublinie, która powinna zapaść w najbliższych dniach i o której niezwłocznie poinformujemy.

Mamy nadzieję, że jeszcze w tym sezonie spotkamy się na stadionie. Jesteśmy przekonani, że Wasza obecność podczas decydujących spotkań pomogłaby przechylić szalę na żółto-niebieską stronę.
Arka Razem!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia