TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

09.03.2021

Omega Transport Sponsorem Meczu ARKGKŁ!

Firma Omega Transport została sponsorem meczu z Górnikiem Łęczna. Dziękujemy za zaufanie dla żółto-niebieskich barw i razem gorąco trzymamy kciuki za Arkowców w najbliższym meczu ligowym!

 

Firma Omega transport to 25 lat doświadczenia w branży TSL profesjonalna kadra oraz nowoczesny tabor. Są to bezsprzecznie atuty firmy Omega Transport, które decydują o jej popularności na rynku przewozów towarowych. 

 

 

 

Firma jest w stanie sprostać wielu rodzajom przewozów, a do każdego zleceniodawcy podchodzi indywidualnie. Posiada stosowne licencje na spedycje w ruchu krajowym i międzynarodowym, a jej kierowcy posiadają wszelkie uprawnienia, również do transportu materiałów niebezpiecznych (ADR). 

 

To wszystko pozwoliło firmie na odniesienie sukcesu na rynku krajowym oraz pojawienie się na drogach międzynarodowych. Firma jeździ do krajów w Europie południowej, zachodniej oraz do Skandynawii.

 

 

Zapraszamy na stronę internetową Omega Transport!Profesjonalna kadra pracownicza dba o bezpieczeństwo powierzonego ładunku oraz terminowość jego dostaw.

 

Warto również wspomnieć o nowym biurze w Gdyni, otwartym w październiku 2020 roku, które poszerza zakres działań o transport morski! Tak przedstawia się Omega Transport:

 

Otwierając biuro w Gdyni otwieramy naszym klientom okno na świat po przez transport morski. Zapewniamy naszym klientom pełną obsługę portowo-celną w portach polskich: Gdynia, Gdańsk, Szczecin oraz europejskich takich jak Hamburg, Bremerhaven, Rotterdam, Antwerpia, Koper. W ramach kompleksowej obsługi możemy zapewnić odwozy kontenerów samochodami oraz w systemie multimodalnym (kolejowo-samochodowym) w wybrane miejsca w Polsce jak i EU. Świadczymy kompleksową obsługę przewozu ładunków pełnokontenerowych (FCL) oraz drobnicowych (LCL) wszystkich rodzajów towarów, które można transportować w kontenerach: suche, spożywcze, mrożone, niebezpieczne, ponadgabarytowe.


Realizujemy export i import przesyłek w systemie port-port i drzwi-drzwi na całym świecie. Kompleksowo realizujemy zlecenia, dzięki czemu klient nie musi martwić się o pozostałe usługi (np. obsługa portowa i celna, inspekcja ładunku itp.).

 

Razem po 3 punkty w najbliższym meczu Arkowców! ArkaRazem!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia