TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

03.03.2021

Zakopiańska Oficjalnym Partnerem Fortuna 1 Ligi

Pierwsza Liga Piłkarska ma przyjemność poinformować, że marka Zakopiańska została Oficjalnym Partnerem Fortuna 1 Ligi w zakresie dostarczania wody dla klubów. Umowa obowiązywać będzie do końca sezonu 2021/2022. 

 

 

- Bardzo nam miło, że możemy wspierać polski sport. Marka Zakopiańska dedykowana jest ludziom aktywnym, dlatego współpraca z PZPN i wspieranie Fortuna 1 Ligi jest dla nas naturalnym krokiem w budowaniu świadomości marki. Z oficjalnych źródeł wiemy, że woda Zakopiańska przypadła do gustu profesjonalnym zawodnikom, co bierzemy za dobrą wróżbę w walce o gusta konsumentów. Widzimy się na boisku! - powiedział Józef Morzywołek, prezes firmy Polskie Wody Lecznicze, która jest właścicielem marki Zakopiańska. 

 

Podczas obowiązywania umowy logotyp marki Zakopiańska znajdzie się m.in. na stronie internetowej i mediach społecznościowych rozgrywek, ściankach do wywiadów telewizyjnych, a także na bandach LED podczas meczów telewizyjnych. Dodatkowo, marka Zakopiańska będzie widoczna także podczas konferencji prasowych - na ściankach konferencyjnych, a także poprzez ekspozycje butelek. Zakopiańska planuje też prowadzenie dodatkowych działań promocyjnych podczas meczów oraz organizowanie konkursów. 

 

- Cieszymy się, że praca, którą wykonaliśmy w ostatnim czasie przyniosła efekt w postaci kolejnego partnera, w szczególności w tak trudnym czasie, jakim jest pandemia. Zdajemy sobie sprawę, że dla klubów duże i regularne dostawy wody to pomoc w codziennym funkcjonowaniu. Jesteśmy przekonani, że najbliższe półtora roku będzie owocne dla obu stron - powiedział Marcin Janicki, prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej. 

 

Polskie Wody Lecznicze sp. z o.o. sp. k., ul. Węgierska 119, 33-300 Nowy Sącz Jesteśmy polskim producentem wód źródlanych, mineralnych i leczniczych. Nasze źródła i rozlewnia znajdują się w miejscowości Szczawa, położonej w paśmie Gorców (Beskidy Zachodnie). Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia