TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.02.2021

Finisz zgrupowania i sparing z Bytovią

Zima nie odpuszcza, ale już tylko 8 dni pozostaje do premiery piłkarskiej… wiosny w wykonaniu naszego zespołu. We wtorek 16 lutego o godzinie 18.00 Arka Gdynia podejmować będzie w ramach 1/8 Fortuna Pucharu Polski zespół Górnika Łęczna.

 

Dzisiaj nasz zespół realizował ostatni pełny dzień stacjonarnego zgrupowania w Hotelu Nadmorski w Gdyni. Jutro po śniadaniu Arkowcy wyruszą z niego na mecz kontrolny z Bytovią Bytów. Spotkanie to odbędzie się na płycie stadionu rugby o godzinie 11.00. Mamy nadzieję, że panująca aura nie storpeduje planów obu drużyn.

 

Ze względu na to, że będzie to próba generalna przed meczem pucharowym, transmisji z tego meczu ze względów szkoleniowych nie będzie. Co oczywiste spotkanie rozgrywane na Narodowym Stadionie Rugby jest także zamknięte dla mediów oraz kibiców. Zapraszamy do relacji na klubowym kanale Twitter.

 

 Zdjęcie

 

Najważniejsze wydarzenia z tego spotkania znajdziecie w informacjach na naszych social mediach.

 

Nasz zespół w tym tygodniu, po rozegraniu jutro sparingu i odnowie biologicznej, otrzyma dwa dni wolnego. Po solidnej pracy jaką podopieczni trenera Dariusza Marca wykonali do tej pory, potrzebna jest chwila oddechu i czas na regenerację. Od piątku wejdziemy już w tryb bezpośrednich przygotowań do meczu w Pucharze Polski z Górnikiem Łęczna.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_1478_dbfb4e4700fa62426c38a6aa63000774.jpg

Z tego ostatniego okresu stacjonarnego zgrupowania zadowolony jest nasz sztab z trenerem Dariuszem Marcem na czele. To ważne podczas przygotowań i tworzenia się naszej drużyny, po zmianach w sztabie i kadrze, aby także zintegrować się, lepiej się poznać. Nie zabrakło analiz i spotkań indywidualnych.

 

Drużyna podczas ostatniego tygodnia skupiała się nad taktyką, realizacją zaplanowanych systemów gry, a co za tym idzie zgraniem. Sporo pracy dla naszych fizjoterapeutów, którzy w takim okresie mają zawsze sporo wysiłku.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_1209_8da25071fc61f566d79d18005cc4032b.jpg

Arka pracowała oczywiście na boisku, a także korzystała z siłowni oraz sali fitness. Forma zgrupowania niezależnie od tego, że odbywała się na miejscu w Gdyni została oceniona pozytywnie. Jutro podsumowaniem tego okresu będzie gra kontrolna z Bytovią.

 

 

 

tr

PRZEKAŻ 1 %!

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia