TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.01.2021

Pogrzeb Franciszka Bochentyna w poniedziałek

Informowaliśmy w ub. tygodniu o śmierci byłego zawodnika Arki, zdobywcy Pucharu Polski w 1979 roku Franciszka Bochentyna.

 

Jego ostatnia droga i pożegnanie odbędzie się w poniedziałek 25 stycznia na Cmentarzu Witomińskim o godz. 14.00. Osoby, które będą chciały wziąć udział w uroczystości w imieniu Rodziny, prosimy o zachowanie zasad  obowiązujących podczas pandemii, tj. zachowanie dystansu oraz zasłonięcie ust i nosa. 

 

Przypomnijmy, że urodzony 20 października 1952 roku w Gdyni zawodnik był wychowankiem Arki. Był uczestnikiem wszystkich największych sukcesów drużyny w latach 70-tych, a więc dwukrotnego awansu do Ekstraklasy (1974 i 1976), zdobycia Pucharu Polski (1979) i dwumeczu z Beroe Stara Zagora w europejskich pucharach!

 

W żółto-niebieskich barwach rozegrał 197 spotkań, w których zdobył 2 bramki. Przez kibiców Arki został wybrany do jedenastki 80-lecia klubu!

 

  

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia