TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

06.12.2020

Trenerzy po meczu Radomiak Radom - Arka Gdynia

Po meczu z Radomiakiem na konferencji prasowej Arkę reprezentował II trener Maciej Kędziorek. Podkreślił, że nasz zespół rozegrał dobre spotkanie i był bliższy zdobycia 3 punktów. Szkoleniowiec gospodarzy także przyznał, że to żółto-niebiescy lepiej prezentowali się na boisku, a Radomiak musi szanować zdobyty 1 punkt.


Maciej Kędziorek (II trener Arki Gdynia)

 

- Mamy trochę mieszane odczucia. Szanujemy ten punkt. Zdawaliśmy sobie sprawę z jak mocnym rywalem i na jak trudnym terenie przyjdzie nam grać. Natomiast uważam, że zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, stworzyliśmy wiele sytuacji, a kilka razy było naprawdę bardzo blisko bramki. Z kolei Radomiak, poza sytuacją z 90 minuty, nie stworzył groźnych sytuacji.

Duży szacunek dla zawodników. Pokazaliśmy dobrą dyscyplinę i organizację gry. Muszę też podkreślić, że znaczenie miał fakt, że my w czwartek graliśmy mecz z Koroną, a Radomiak miał tydzień przerwy. Nie byliśmy w sytuacji uprzywilejowanej, ale udźwignęliśmy ciężar tego meczu. Uważam, że pozostawiliśmy po sobie bardzo dobre wrażenie. Szkoda, że nie wygraliśmy. Teraz jedziemy do Gdyni przeanalizujemy mecz i wyciągniemy wnioski.

 

Dariusz Banasik (Radomiak): 

- Za nami trudne spotkanie z wielu powodów. Graliśmy z bardzo wymagającym przeciwnikiem z górnej części tabeli. Mamy też końcówkę rundy, mecze się nakładają, więc obciążenia dla zawodników są duże i odczuwają oni zmęczenie. Trzecia rzecz to warunki atmosferyczne. Gra przy wietrze i na grząskim boisku nie służyła temu, by oglądać wspaniały futbol i techniczne akcji. Było dużo walki, determinacji, a mniej było składnych akcji.

Co do meczu, to trzeba przyznać, że zagraliśmy słabo. Musimy to sobie jasno powiedzieć. Ciężko od razu wskazać przyczyny, ale to Arka miał zdecydowanie więcej lepszych sytuacji. Chociaż w końcówce, to my mogliśmy pokusić się o zwycięstwo. Karol Angielski miał okazję bramkową, można było to trafić i zdobyć 3 punkty. Patrząc jednak na przebieg całego spotkania, należy ten punkt szanować. 

Szczerze powiem, że było dziś mało akcji z naszej strony i ciężko wskazać wyróżniających się zawodników. Zawodnicy Arki wyglądali lepiej na tej trudnej nawierzchni. Porozmawiam ze swoimi piłkarzami, by znaleźć tego przyczynę.

kk

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia