TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.11.2020

Piłkarze po meczu Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia

Nasi piłkarze z radością, ale też ze spokojem podchodzą do swojego osiągnięcia w Nowym Sączu. Podkreślili, że najważniejsze, to utrzymać dobrą dyspozycję w kolejnych meczach, co pozwoli wygrywać i zbierać punkty.

 

 

Daniel Kajzer:

 

Celem na dzisiejszy mecz były trzy punkty. Nie chcemy jednak spocząć na laurach, bo wiadomo po jakiej serii bez wygranej w lidze byliśmy i w tym momencie myślimy już o kolejnym meczu, a Sandecja to przeszłość.

 

Przy takim wyniku ta jedna stracona bramka boli, tym bardziej, że była bardzo pechowa. W jednej akcji przytrafiły się nam chyba cztery pechowe zagrania, dwa razy nieudanie wybijaliśmy piłkę, potem Adaś Marciniak próbował blokować, a piłka odbiła mu się od nogi, całkowicie zmieniła tor lotu i wpadł taki „kasztan”… Szkoda, ale najważniejsze, że zapunktowaliśmy za trzy oczka.

 

Mimo tej straconej bramki, my dzisiaj czuliśmy się bardzo dobrze i byłem spokojny o dalszy przebieg meczu, bo Sandecja nie była w stanie nas dziś zaskoczyć.

 

Ważny był mecz z Koroną, bo pozwolił nam się nieco uspokoić po słabszych wcześniejszych spotkaniach i dwóch tygodniach bez meczu, ale jeszcze ważniejsze było potwierdzenie tego w dzisiejszym meczu z Sandecją.

 

Michał Marcjanik:

 

Przełamaliśmy się już w meczu z Koroną, wygraliśmy ważny mecz, a nasza gra wyglądała dużo lepiej. Dziś to potwierdziliśmy, wykorzystaliśmy prawie wszystkie sytuacje i wysokie zwycięstwo bardzo nas cieszy.

 

Bramka dla Sandecji trochę nas zaskoczyła, ale też czuliśmy, że jesteśmy w stanie strzelić kolejne bramki i wygrać ten mecz.

 

Nie oglądamy się na rywali w lidze, skupiamy się na sobie. Chcemy teraz podtrzymać naszą dobrą dyspozycję, taką grę, jaką pokazaliśmy dzisiaj i wygrać kolejny mecz.

 

rozmawiał: Arkadiusz Skubek

 

 

 

Zostań Sponsorem Meczu Arki Gdynia!

 

img
 
 
 

WIELKIE możliwości z Arką Gdynia!

 
img

 

 

 

 

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia