TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.04.2020

LV BET wyróżniony na prestiżowej gali bukmacherskiej

Arka Gdynia może liczyć na swojego sponsora głównego nawet w trudnych sytuacjach. Działania legalnego bukmachera, LV BET, zostały z kolei docenione na prestiżowej gali bukmacherskiej, która odbyła się w warszawskim hotelu InterContinental.

 

Firma LV BET współpracuje z Arką Gdynia na mocy umowy sponsorskiej od 2017 roku. W roku ubiegłym natomiast została głównym sponsorem klubu. Logo LV BET znajduje się z przodu koszulek piłkarzy, na odzieży treningowej, rozgrzewkowej, a także na banerach obiektu przy ulicy Olimpijskiej. Przedłużona w ubiegłym roku umowa zakłada, że obie strony będą ze sobą współpracować do 2021 roku. 

 

Na stronie legalnibukmacherzy.pl można znaleźć pełne uzasadnienie wyboru, listę nagrodzonych i galerię z gali.

 

LV BET działa całkowicie legalnie w naszym kraju od 2016 roku. Wtedy to firma uzyskała licencję Ministerstwa Finansów. Od samego początku LV BET mocno angażuje się przede wszystkim w rozwój polskiej piłki, a zwłaszcza klubów występujących na poziomie ekstraklasy. Wśród nich jest również Arka Gdynia. I właśnie za działania na rzecz sportu, ale także dobrze prowadzoną politykę firmy, LV BET dostał nagrodę na gali Legalnych Bukmacherów w Warszawie. 

 

Firma bukmacherska walczyła o główne nagrody w dwóch kategoriach: Najlepszy Affiliate Manager i Najlepszy Customer Service. Po statuetkę sięgnęła w tej drugiej. A co za tym idzie, LV BET został nagrodzony za profesjonalne podejście do użytkownika, całodobową obsługę klienta i szybkość, z jaką pracownicy firmy podejmują działania na rzecz rozwiązywania pojawiających się problemów.

 

Warto dodać też, że LV BET jest zaangażowany w działania sponsorskie nie tylko w Arce Gdynia. Na legalnego bukmachera liczyć mogą inne kluby, które rywalizują na poziomie ekstraklasy. Mowa tu o Wiśle Płock i Wiśle Kraków.

Gratulujemy!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia