TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

04.03.2020

Trenerzy po meczu Piast Gliwice - Arka Gdynia

Trener Aleksandar Rogić po meczu podkreślał, że dzisiejsze spotkanie uwypukliło nasze niedoskonałości i jednocześnie zaznaczał, że musimy szybko zapomnieć o tym meczu. Trener Fornalik żałował z kolei, że Piast nie podwyższył prowadzenia, przez co musiał się do końca martwić o końcowy rezultat.

 

Aleksandar Rogić (Arka):

 

- To był dla nas trudny mecz do grania. Widać było niedokładność i niedoskonałości naszej drużyny. Staraliśmy się uzyskać jakieś punkty do samego końca spotkania. Mieliśmy swoje szanse żeby wyrównać.

 

Musimy teraz jak najszybciej zapomnieć o tym meczu. Najbliższe bardzo ważne spotkanie, przeciwko Wiśle Płock, już w sobotę.

 

Gratulacje dla gospodarzy. Widać, że to bardzo dobry zespół. Życzę im wszystkiego dobrego w tych rozgrywkach.

 

Waldemar Fornalik (Piast): 

 

- Zagraliśmy dobry mecz. Zmieniliśmy ustawienie na to spotkanie, co okazało się trafione. Myślę, że nie było dziś zawodnika na boisku, który zawiódłby w tym meczu. Cały zespół funkcjonował dobrze, dlatego nie chciałbym nikogo wyróżniać.

 

Szkoda, że nie wygraliśmy wyżej, bo były ku temu okazje. Musieliśmy z niepokojem oczekiwać końca meczu. Czasem tak jest, że Ty stworzysz kilka sytuacji, a przeciwnik jedną i może się to źle skończyć. Gdyby tak było dziś, byłoby to bardzo bolesne.

 

Trzeba zmieniać ustawienie względem przeciwnika, z którym będziemy grali, patrzymy na dyspozycję naszych piłkarzy w tygodniu i na treningach - to wszystko ma wpływ na to, czy zagramy w jakimś nnym ustawieniu czy w naszym standardowym. To ustawienie powoduje, że zawodnicy mają więcej możliwości dla zagrań kreatywnych, że tak powiem. Więc, jak gdyby jest to wpisane w ustawienie. 

 

notował: MU
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia