TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

15.02.2020

Oświadczenie Klubu

Informujemy, że do chwili obecnej do Klubu nie wpłynęło orzeczenie zawierające uzasadnienie decyzji Komisji Ligi z dnia 12.02.2020 r. dotyczącej zakazu wstępu na najbliższy mecz dla osób będących na meczu z Cracovią na Trybunie Górka. 

 

W związku z tym wszelkie informacje pojawiające się w przestrzeni publicznej, w tym w przekazie medialnym portalu arkowcy.pl, mówiące jakoby decyzja dotycząca ewentualnego odwołania została przez Klub już podjęta, są nieprawdziwe.

 

Wierzymy, że tylko niezrozumienie obowiązującej procedury odwoławczej, podczas wymiany informacji z przedstawicielem SKGA spowodowało błędną interpretację zamierzeń Klubu i w konsekwencji rozpowszechnienie nieprawdziwych informacji.

 

Procedura odwoławcza wskazuje bowiem, że złożenie odwołania bez podstawy, jaką jest uzasadnienie decyzji Komisji Ligi byłoby pustym gestem. Działanie w obronie Kibiców, którzy zostali ukarani decyzją Komisji Ligii za samą obecność na Trybunie Górka, może być skuteczne jedynie poprzez działania zgodne z literą prawa i procedurami.

 

Wierzymy także, że pełna wiedza o obowiązującej procedurze odwoławczej pozwoli na właściwą ocenę sytuacji. 

 

Liczymy na wsparcie Kibiców niezależnie od potencjalnego procesu odwoławczego, podczas meczu z Rakowem Częstochowa. Drużyna potrzebuje Waszego wsparcia!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia